چکیده متن

در حاشیه سیزدهمین کنفرانس بین المللی مدیریت پروژه نمایشگاهی از توانمندی های شرکت‌ها و سازمان‌های پروژه محور برگزار می‌شود. این نمایشگاه جانبی با هدف برقرای تعامل بین مخاطبین و شرکت‌های برتر پروژه‌ محور، سازمان‌های ارایه دهنده خدمات مدیریت پروژه‌، شرکت‌ها و مراکز آموزشی و تحقیقاتی و ناشران طی دو روز  برگزاری کنفرانس در تاریخ ۸ و […]

اشتراک گذاری

حضور ABPMP ایران در نمایشگاه «سیزدهمین کنفرانس بین المللی مدیریت پروژه»


در حاشیه سیزدهمین کنفرانس بین المللی مدیریت پروژه نمایشگاهی از توانمندی های شرکت‌ها و سازمان‌های پروژه محور برگزار می‌شود. این نمایشگاه جانبی با هدف برقرای تعامل بین مخاطبین و شرکت‌های برتر پروژه‌ محور، سازمان‌های ارایه دهنده خدمات مدیریت پروژه‌، شرکت‌ها و مراکز آموزشی و تحقیقاتی و ناشران طی دو روز  برگزاری کنفرانس در تاریخ ۸ و ۹ بهمن ماه سال جاری بر پا است.این نمایشگاه فرصت خوبی جهت آشنایی با خدمات و فعالیت‌های نمایندگی  ABPMP در ایران و توسعه شبکه متخصصین BPM (یکی از جدیدترین و پرکاربردترین رویکردها در حوزه بهبودهای سازمانی) می‌باشد.

نمایندگی انجمن حرفه‌ای مدیریت فرآیندهای کسب و کار در روزهای ۸ و ۹ بهمن در دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی ایران، مرکز همایش های بین المللی رازی پذیرای علاقه‌مندان به مدیریت فرآیندهای کسب و کار خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *