چکیده متن

چهاردهمین کنفرانس بین‌المللی مهندسی صنایع در تاریخ ۱۸ و ۱۹ بهمن ماه ۱۳۹۶ در سازمان مدیریت صنعتی برگزار خواهد شد. نمایشگاهی در حاشیه این کنفرانس برگزار خواهد شد که یکی از غرفه‌های آن به نمایندگی ABPMP در ایران تعلق خواهد داشت. دکتر مهرداد کرمانی، ریاست این مجموعه در این رابطه گفت: «یکی از ملزومات پیشرفت […]

اشتراک گذاری

حضور نمایندگی ایرانی ABPMP در نمایشگاه کنفرانس بین‌المللی مهندسی صنایع


چهاردهمین کنفرانس بین‌المللی مهندسی صنایع در تاریخ ۱۸ و ۱۹ بهمن ماه ۱۳۹۶ در سازمان مدیریت صنعتی برگزار خواهد شد. نمایشگاهی در حاشیه این کنفرانس برگزار خواهد شد که یکی از غرفه‌های آن به نمایندگی ABPMP در ایران تعلق خواهد داشت.

دکتر مهرداد کرمانی، ریاست این مجموعه در این رابطه گفت:

«یکی از ملزومات پیشرفت یک حوزه دانشی در هر کشوری، تربیت نیروهای جوان در آن حوزه است. از آنجایی که BPM دانشی مدیریتی است که نگرش سیستمی را نیازمند است، نزدیک‌ترین رابطه را از میان رشته‌های دانشگاهی در ایران، با مهندسی صنایع دارد. به همین خاطر انجمن در نظر دارد تا از طریق معرفی این حوزه دانشی به دانشجویان، فارغ‌التحصیلان و اساتید رشته مهندسی صنایع، به پیشرفت این حوزه دانشی در کشور کمک کند. در این راستا حضور در گردهمایی‌هایی که این امکان را فراهم می‌کند، در دستور کار انجمن قرار دارد. البته انجمن پیش از این در کنفرانس بین‌المللی مدیریت و کنفرانس بین‌المللی مدیریت پروژه نیز شرکت کرده است»

درصورتی که در کنفرانس مهندسی صنایع شرکت می‌کنید، درغرفه IRAN abpmp در نمایشگاه این کنفرانس، پذیرای شما عزیزان خواهیم بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *