چکیده متن

جلسه اول کارگاه مدیریت فرآیند کسب وکار در دانشگاه خوجه‌نصیرالدین طوسی برگزار شد. دکتر کرمانی در این کارگاه به معرفی مطالب عمومی و آشنایی با مدیریت فرآیند کسب وکار پرداخت. در جلسه دوم، پس از آموزش تکمیلی درمورد شناسایی فرآیندها، مدلسازی و کشف فرآیندها توضیح داده شد. هم‌چنین نرم‌افزار Bizagi Modeler با ذکر یک مثال […]

اشتراک گذاری

برگزاری دوره آموزشی مدیریت فرآیندهای کسب‌وکار+دانلود فایل‌های ارائه


جلسه اول کارگاه مدیریت فرآیند کسب وکار در دانشگاه خوجه‌نصیرالدین طوسی برگزار شد. دکتر کرمانی در این کارگاه به معرفی مطالب عمومی و آشنایی با مدیریت فرآیند کسب وکار پرداخت.

در جلسه دوم، پس از آموزش تکمیلی درمورد شناسایی فرآیندها، مدلسازی و کشف فرآیندها توضیح داده شد. هم‌چنین نرم‌افزار Bizagi Modeler با ذکر یک مثال از فرآیندهای معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران، آموزش داده‌شد.

در جلسه سوم، در ۲۱ اردیبهشت، تحلیل فرآیندها، بازطراحی و پیاده‌سازی فرآیندها آموزش داده‌ شد.

شرکت‌کنندگان در این کارگاه می‌توانند پس از ثبت نام در سایت، امکان دسترسی به فایل های مربوط به دوره آموزشی را داشته‌باشند. (در صورتی که هنگام دانلود فایل نیاز به نام کاربری و رمز عبور بود، از اطلاعات ثبت نام در سایت بهفا استفاده کنید.)

دانلود فایل ارائه جلسه اول

دانلود فایل ارائه جلسه دوم

دانلود فایل ارائه جلسه سوم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 1. Mr.Mahdi : ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱:۰۳ ب.ظ

  لطفا فایل پاور پوینت کلاس سوم را قرار دهید فایل PDF باعث میس شدن اطلاعات می شود و نوشته ها روی هم دیگه قرار میگیرند لطفا قبل آپلود یکبار View شود لطفا فایل پاور را آپلود کنید

 2. بهفا : ۰۶ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۳:۰۶ ب.ظ

  با سلام، چند اسلاید این مشکل را دارد، در اسرع وقت تصحیح شده و برای دانلود در سایت قرار می‌گیرد.

 3. zeynabt : ۲۵ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۴۵ ق.ظ

  با عرض سلام،
  چگونه می توان از دوره های آموزشی که قرار است برگزار شوند، مطلع شد؟

 4. بهفا : ۲۹ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۳:۲۱ ب.ظ

  سلام
  با عضویت در کانال تلگرامی شرکت بهفا می توانید از دوره های آموزشی مطلع شوید.
  هم چنین در صورتی که در برنامه های پیشین شرکت مانند نشست های هم اندیشی شرکت کرده باشید، در صورت برگزاری دوره آموزشی، از طریق پیامک یا ایمیل به شما اطلاعرسانی خواهد شد.