بازتاب برگزاری دوره آموزشی مدیریت فرآیند کسب و کار در شهرداری اصفهان

به گزارش خبرنگار مهر، نماینده انحصاری انجمن حرفه‌ای های مدیریت فرآیندهای کسب و کار در ایران (ABPMP) که از شرکت های مستقر در مرکز رشد واحدهای فناوری دانشگاه علم و صنعت است دوره آموزشی مدیریت فرایندهای کسب و کار در شهرداری اصفهان کرد. مخاطبان این دوره ١۶ ساعته، معاونت برنامه ریزی، پژوهش و فناوری اطلاعات و کارشناسان شهرداری اصفهان بودند.

مطالب آموزشی این دوره  از مقدمه ای بر BPM آغاز شده و با مباحث پیشرفته در این خصوص از جمله چرخه مدیریت فرایندهای کسب و کار و مدل سازی فرایندها ادامه داشته و نهایتا با بهبود فرایندهای کسب و کار پایان یافت.

پیش از اینها این شرکت موفق به برگزاری دوره های آموزشی فرایندهای کسب و کار در شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر از مجموعه شرکت های تابعه شهرداری تهران شده است. همچنین این شرکت نشست های هم اندیشی با محوریت «تبادل تجارب در حوزه پیاده‌سازی مدیریت فرآیندهای کسب‌وکار در صنایع مختلف کشور» را برگزار کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

admin

admin

مطالب مرتبط

اخبار
دنیا برزگر

“نتایج نظرسنجی یازدهمین BPM DAY منتشر شد”

یکی از اهداف IRAN ABPMP بهبود مستمر جلسات BPM DAY بوده‌است. بدین منظور در تمام جلسات از شرکت کنندگان نظرسنجی به عمل آمده تا با استفاده از نتایج این نظرسنجی، برگزاری این جلسات با شیوه بهتری انجام پذیرد.

مطالعه بیشتر ...
اخبار
Afsaneh

برگزاری کارگاه آموزشی مدیریت فرآیندهای کسب‌وکار در صندوق‌های بازنشستگی، پس‌انداز و رفاه کارکنان صنعت نفت

نماینده انحصاری انجمن حرفه‌ای های مدیریت فرآیندهای کسب و کار در ایران(ABPMP) اقدام به برگزاری کارگاه آموزشی مدیریت فرآیندهای کسب و کار  در صندوق‌های بازنشستگی،
مطالعه بیشتر ...

ورود به سایت