چکیده متن

۱۵ اردیبهشت ماه اولین جلسه از نشست‌های BPM DAY در سال ۱۳۹۸ به همت نمایندگی ABPMP در ایران در دانشگاه امیرکبیر برگزار شد. در بخش اول دوازدهمین جلسه BPM DAY، جناب آقای دکتر شاکری، عضو هیئت علمی دانشکده عمران دانشگاه صنعتی امیرکبیر، ارائه جامعی راجع به مدلسازی اطلاعات ساختمان و سطوح مختلف جزییات و برتری رویکرد […]

اشتراک گذاری

دوازدهمین BPM DAY برگزار شد


۱۵ اردیبهشت ماه اولین جلسه از نشست‌های BPM DAY در سال ۱۳۹۸ به همت نمایندگی ABPMP در ایران در دانشگاه امیرکبیر برگزار شد.

در بخش اول دوازدهمین جلسه BPM DAY، جناب آقای دکتر شاکری، عضو هیئت علمی دانشکده عمران دانشگاه صنعتی امیرکبیر، ارائه جامعی راجع به مدلسازی اطلاعات ساختمان و سطوح مختلف جزییات و برتری رویکرد BIM نسبت به سایر رویکردهای مدیریت ساخت و ارتباط آن با BPM پرداختند.
در بخش دوم جلسه نیز جناب آقای دکتر رحیمی‌مقدم معاون برنامه‌ریزی و اقتصادی گروه ساختمانی معلم، به بیان تجربه حاصل از بهره‌گیری BPM در این شرکت پرداخت. وی پس از معرفی شرکت، گزارش فنی و عملکردی پروژه شناسایی و بهبود فرآیندهای را تشریح کردند. از اتفاقات خوب این ارائه می‌توان به بیان عوامل کلیدی موفقیت پروژه‌های مدیریت فرآیندی اشاره نمود.
مطابق نشست‌های پیشین، این جلسه نیز با پرسش و پاسخ به پایان یافت.
جهت مشاهده گزارش جلسه و دانلود فایل‌ ارائه اینجا کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *