دوره آموزشی مدیریت فرآیند کسب و کار در شهرداری منطقه ۱۷

شرکت مشاوره مدیریتی بهفا به عنوان نماینده انحصاری انجمن حرفه ای مدیریت فرآیند کسب و کار، دوره آموزشی ۳۲ ساعته مدیریت فرآیندهای کسب و کار را برگزار کرد.

این دوره که به طور اختصاصی به سفارش شهرداری منطقه ۱۷ برای کارکنان این سازمان برگزار شده بود، پس از ۳۲ ساعت آموزش به پایان رسید.

دوره های آموزشی مدیریت فرآیند کسب و کار که توسط دکتر کرمانی، ارائه می شود، شامل مقدمه ای از مدیریت فرآیندهای کسب وکار، تعریف فرآیند و اجزای آن مورد بررسی و توضیح، تفاوت های فرآیند و وظیفه، انواع فرآیند و متدولوژی مدیریت فرآیند کسب و کار، سنجه های ارزیابی عملکرد و  معرفی چرخه عمر مدیریت فرآیندهای کسب و کار است.

این کارگاه ها به مدیران مجموعه کمک می کند با کسب دید فرآیندگرایی وظیفه خود را بهتر انجام داده و کارآیی و بهره وری سازمان افزایش یابد. کارگاه آموزشی مدیریت فرآیندهای کسب و کار شهردای منطقه ۱۷ تهران، پنجمین دوره کارگاه آموزشی برگزارشده توسط شرکت بهفا در جهت گسترش دانش مدیریت فرآیند کسب و کار در سازمان ها و شرکت های سطح کشور است.

دیگر دوره های آموزشی برگزار شده در شرکت دانش بنیان پژوهشگران پویا الکترونیک پردیس، دانشگاه غیرانتفاعی ابرار و بیمارستان بازرگان بوده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

admin

admin

مطالب مرتبط

اخبار
دنیا برزگر

“نتایج نظرسنجی یازدهمین BPM DAY منتشر شد”

یکی از اهداف IRAN ABPMP بهبود مستمر جلسات BPM DAY بوده‌است. بدین منظور در تمام جلسات از شرکت کنندگان نظرسنجی به عمل آمده تا با استفاده از نتایج این نظرسنجی، برگزاری این جلسات با شیوه بهتری انجام پذیرد.

مطالعه بیشتر ...
اخبار
Afsaneh

برگزاری کارگاه آموزشی مدیریت فرآیندهای کسب‌وکار در صندوق‌های بازنشستگی، پس‌انداز و رفاه کارکنان صنعت نفت

نماینده انحصاری انجمن حرفه‌ای های مدیریت فرآیندهای کسب و کار در ایران(ABPMP) اقدام به برگزاری کارگاه آموزشی مدیریت فرآیندهای کسب و کار  در صندوق‌های بازنشستگی،
مطالعه بیشتر ...

ورود به سایت