چکیده متن

مرکز رشد دانشگاه علم وصنعت با یک شرکت درون خود که نماینده انجمن مدیریت فرآیندهای کسب و کار در ایران است برای ارتقا فعالیت ها و فرآیند های پذیرش شرکت های دانش بنیان همکاری می کند. مهرداد کرمانی، مدیر عامل یک شرکت مستقر در مرکز رشد دانشگاه علم و صنعت در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار […]

اشتراک گذاری

بازتاب مشاوره مدیریتی بهفا به مرکز رشد دانشگاه علم و صنعت در خبرگزاری مهر


مرکز رشد دانشگاه علم وصنعت با یک شرکت درون خود که نماینده انجمن مدیریت فرآیندهای کسب و کار در ایران است برای ارتقا فعالیت ها و فرآیند های پذیرش شرکت های دانش بنیان همکاری می کند.

مهرداد کرمانی، مدیر عامل یک شرکت مستقر در مرکز رشد دانشگاه علم و صنعت در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت:این شرکت به عنوان نماینده انجمن مدیریت فرآیندهای کسب و کار در ایران در مرکز رشد دانشگاه علم و صنعت در راستای چابک سازی  سازمان‌ها از طریق بازمهندسی فرآیندها و ساختارهای سازمان ها فعالیت می کند.

به گفته وی، این شرکت به عنوان نماینده انحصاری انجمن بین المللی مدیریت فرآیندهای کسب و کار در ایران، بر آن است تا از طریق ارائه‌ آموزش‌های تخصصی در حوزه‌ مدیریت فرآیندهای کسب و کار در سطح دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی معتبر کشور، در تحقق گامی به سوی داشتن شرکت ها و سازمانهایی چابک در کشور، تأثیرگذار واقع شود.

کرمانی در خصوص اقدام جدید این شرکت خاطرنشان کرد: مشاوره مدیریتی در طراحی فرایند های کاری مرکز رشد دانشگاه علم و صنعت ایران از جدید ترین اقدامات این شرکت مشاوره ای است. در واقع طراحی فرایند های کاری مرکز رشد به عهده این شرکت خواهد بود.

به گفته وی، در راستای توسعه و ارتقا فعالیت های مرکز رشد، فرآیند های پذیرش شرکت های دانش بنیان و سایر امور این مرکز توسط شرکت مشاوره مدیریتی به صورت علمی طراحی و پیاده سازی خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *