چکیده متن
پیش‌بینی‌ها نشان می‌دهد که رشد صنعت BPM تا جایی ادامه پیدا می‌کند که در سال 2018 ارزش جهانی آن به 13-14 میلیارد دلار خواهد رسید. از سوی دیگر سازمان‌ها و شرکت‌ها در حال گام برداشتن به سوی تحول دیجیتال هستند. باید توجه داشت که تحول دیجیتال نه تنها نوسازی و دیجیتالی کردن فرآیندهای حاضر جهت [...]
اشتراک گذاری

پنج ترند تاثیرگذار بر تحول دیجیتال در مدیریت فرآیندهای کسب و کار در سال ۲۰۱۸


پیش‌بینی‌ها نشان می‌دهد که رشد صنعت BPM تا جایی ادامه پیدا می‌کند که در سال ۲۰۱۸ ارزش جهانی آن به ۱۳-۱۴ میلیارد دلار خواهد رسید. از سوی دیگر سازمان‌ها و شرکت‌ها در حال گام برداشتن به سوی تحول دیجیتال هستند. باید توجه داشت که تحول دیجیتال نه تنها نوسازی و دیجیتالی کردن فرآیندهای حاضر جهت دستیابی به کارایی عملیاتی بهتر است، بلکه به کسب و کار کمک می‌کند در دنیای تغییرات سریع تکنولوژی، کسب و کارها بتوانند به سرعت و سادگی به نیازهای بازار پاسخ دهند.رهبران سازمانی می‌دانند که به منظور بقا در بازار رقابی، نگه داشتن مشتریان پیشین و جذب کسب و کارهای جدید این تغییرات باید به سرعت انجام شود.  لذا BPM را به عنوان روش خود جهت انجام تغییرات مرتبط با کسب و کار انتخاب کرده اند. مدیریت فرآیندهای کسب و کار به دلیل اینکه ترکیبی از فرآیند، اطلاعات و فناوری است، از اثربخش‌ترین ابزارها جهت اجرای ابتکارات تحول دیجیتال است.

در این سند که توسط BPM Online تنظیم شده‌است، ۵ ترند مدیریت فرآیندهای کسب و کار که بر تحول دیجیتال سازمان اثرگذار است معرفی می‌شود. با مطالعه آن می‌توانید به سوالات زیر پاسخ دهید:

  • BPM در سال ۲۰۱۸ چطور پیش رفته و چطور سازمان شما را تحت تاثیر قرار می‌دهد؟
  • کدام یک از ابزارهای مدیریت فرآیندهای کسب و کار برای تحول دیجیتال حیاتی است؟
  • چطور یک سازمان می‌تواند از پردازش بلادرنگ رویدادها، فناوری low-code و تحلیل هوشمند فرآیند بهره ببرد؟

توجه: دسترسی به این فایل مختص کاربرانی است که در سایت ثبت نام کرده اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *