چکیده متن
موضوع وبینار تعداد کمی از شرکت‌ها می‌توانند به داشتن پشتیبانی IT انعطاف پذیری افتخار می‌کنند که بتواند نیازهای متغیر کسب و کار شرکت را رفع کند. درواقع اکثر شرکت‌ها با ظرفیت‌های فناوری اطلاعات قدیمی سر و کار داشته و تلاش می‌کنند از همان ها برای رفع نیازها و تقاضاها استفاده کنند. این کار باعث به [...]
اشتراک گذاری

وبینار ABPMP-می ۲۰۱۷- نیاز به تحول در IT


موضوع وبینار

تعداد کمی از شرکت‌ها می‌توانند به داشتن پشتیبانی IT انعطاف پذیری افتخار می‌کنند که بتواند نیازهای متغیر کسب و کار شرکت را رفع کند. درواقع اکثر شرکت‌ها با ظرفیت‌های فناوری اطلاعات قدیمی سر و کار داشته و تلاش می‌کنند از همان ها برای رفع نیازها و تقاضاها استفاده کنند. این کار باعث به وجود آمدن سطوح ناپایداری از پیچیدگی می‌شود. همین جاست که نیاز به تغییر رویه نگاه به فناوری اطلاعات و استفاده از ظرفیت‌های مورد نیاز آن جهت رسیدن به موفقیت کامل مطرح می شود.

در این وبینار به برخی موضوعات بنیادین درمورد تحول دیجیتال پرداخته شده و رویکرد جدید تحولی معرفی می شود که می‌تواند بسیاری از مشکلات را که متخصصان کسب و کار و فناوری اطلاعات با آن رو به رو هستند و نیاز به دانستن ارتباط آن با مدیریت فرآیند دارند را حل کنند.

تماشای آنلاین و دانلود ویدیوی وبینار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *