بازتاب انتشار وبینار ABPMP در ایسنا

خبرگزاری ایسنا انتشار وبینارهای ABPMP توسط بهفا را بازتاب داد

دکتر مهرداد آقا محمدعلی کرمانی، مدیرعامل نماینده انحصاری انجمن مدیریت فرآیندهای کسب‌وکار  (ABPMP) در ایران در گفت‌وگو با ایسنا،‌ در خصوص برپایی دوره‌های وبینار تخصصی (سمینارهای تخصصی تحت وب) اظهار کرد: انجمن بین‌المللی مدیریت فرآیندهای کسب و کار به صورت ماهانه برای شعب خود در سراسر دنیا در خصوص «مفاهیم و موضوعات مختلف در حوزه مدیریت فرآیندهای کسب و کار» وبینار برگزار می‌کند که ما به عنوان شعبه ایران این وبینارها را بازنشر می‌کنیم.

مجموعه سمینارهای تخصصی تحت وب (وبینارهای تخصصی) مدیریت فرآیندهای کسب‌وکار هر ماه منتشر می‌شود.

مدیرعامل نماینده انحصاری انجمن مدیریت فرآیندهای کسب و کار در ایران افزود: این وبینارها برای دانشجویان و محققان رشته‌های مهندسی صنایع، مدیریت کسب‌وکار و مدیریت صنعتی و برای افراد شاغل در حوزه مدیریت فرآیند و در حوزه‌های معماری سازمانی کاربرد دارد.

وی ادامه داد: درواقع هرماه افراد مطرحی در دنیا در یک موضوع مشخص در حوزه مدیریت فرآیندهای کسب و کار به ارائه وبینار می‌پردازند که اولین‌ وبینار منتشر شده در ایران تحت عنوان “مدیریت تغییر و مدیریت فرآیندهای کسب و کار” بود.

مدیر شرکت‌ مستقر در مرکز رشد دانشگاه علم و صنعت ایران با اشاره به نشر دوره بعدی این وبینار در اردیبهشت ماه گفت: عنوان وبینار ماه آپریل که اواخر ماه اردیبهشت منتشر می‌شود “مدیریت تغییر در سازمان‌ها” است.

وی تاکید کرد: وبینارهای تخصصی می‌توانند منجر به افزایش دانش برای دانشجویان و افزایش مهارت برای شاغلین شوند.

می‎توانید این وبینارها را در بخش وبینارهای سایت دنبال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

admin

admin

مطالب مرتبط

اخبار
دنیا برزگر

“نتایج نظرسنجی یازدهمین BPM DAY منتشر شد”

یکی از اهداف IRAN ABPMP بهبود مستمر جلسات BPM DAY بوده‌است. بدین منظور در تمام جلسات از شرکت کنندگان نظرسنجی به عمل آمده تا با استفاده از نتایج این نظرسنجی، برگزاری این جلسات با شیوه بهتری انجام پذیرد.

مطالعه بیشتر ...
اخبار
Afsaneh

برگزاری کارگاه آموزشی مدیریت فرآیندهای کسب‌وکار در صندوق‌های بازنشستگی، پس‌انداز و رفاه کارکنان صنعت نفت

نماینده انحصاری انجمن حرفه‌ای های مدیریت فرآیندهای کسب و کار در ایران(ABPMP) اقدام به برگزاری کارگاه آموزشی مدیریت فرآیندهای کسب و کار  در صندوق‌های بازنشستگی،
مطالعه بیشتر ...

ورود به سایت