برگزاری کارگاه آموزشی مدیریت فرآیندهای کسب و کار در شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل

شرکت بهفا، نماینده انحصاری انجمن حرفه‌ای مدیریت فرآیندهای کسب و کار، در روز یکشنبه ۳۱ اردیبهشت و یکشنبه ۷ اردیبهشت اقدام به برگزاری کارگاه آموزشی مدیریت فرآیندهای کسب و کار کرد. این کارگاه در محل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران با حضور مدیران شرکت ساماندهی برگزار شد.

در این کارگاه، ابتدا مباحث اولیه و آشنایی با مدیریت فرآیند کسب و کار صورت گرفته و سپس به توضیح مختصر مسائلی نظیر شناسایی فرآیندها، مدلسازی فرآیند، کشف فرآیند و تحلیل آن پرداخته شد.

دیگر دوره های آموزشی برگزار شده توسط نماینده انحصاری ABPMP، در شرکت دانش بنیان پژوهشگران پویا الکترونیک پردیس، دانشگاه غیرانتفاعی ابرار، بیمارستان بازرگان، شرکت بهره برداری مترو و دانشگاه خواجه‌ نصیرالدین طوسی بوده است.

دوره آموزشی مدیریت فرآیند کسب و کار

دوره آموزشی مدیریت فرآیند کسب و کار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

admin

admin

مطالب مرتبط

اخبار
دنیا برزگر

“نتایج نظرسنجی یازدهمین BPM DAY منتشر شد”

یکی از اهداف IRAN ABPMP بهبود مستمر جلسات BPM DAY بوده‌است. بدین منظور در تمام جلسات از شرکت کنندگان نظرسنجی به عمل آمده تا با استفاده از نتایج این نظرسنجی، برگزاری این جلسات با شیوه بهتری انجام پذیرد.

مطالعه بیشتر ...
اخبار
Afsaneh

برگزاری کارگاه آموزشی مدیریت فرآیندهای کسب‌وکار در صندوق‌های بازنشستگی، پس‌انداز و رفاه کارکنان صنعت نفت

نماینده انحصاری انجمن حرفه‌ای های مدیریت فرآیندهای کسب و کار در ایران(ABPMP) اقدام به برگزاری کارگاه آموزشی مدیریت فرآیندهای کسب و کار  در صندوق‌های بازنشستگی،
مطالعه بیشتر ...

ورود به سایت