چکیده متن

کارگاه آموزشی مدیریت فرایندهای کسب و کار توسط نمایندگی انجمن بین المللی مدیریت فرایند کسب و کار در ایران برگزار شد. به گزارش خبرنگار مهر، نماینده انحصاری انجمن حرفه‌ای های مدیریت فرآیندهای کسب و کار در ایران (abpmp) که از شرکت های مستقر در مرکز رشد واحدهای فناوری دانشگاه علم و صنعت است، اقدام به […]

اشتراک گذاری

بازتاب برگزاری کارگاه آموزشی مدیریت فرآیند کسب و کار در خبرگزاری مهر


کارگاه آموزشی مدیریت فرایندهای کسب و کار توسط نمایندگی انجمن بین المللی مدیریت فرایند کسب و کار در ایران برگزار شد.

به گزارش خبرنگار مهر، نماینده انحصاری انجمن حرفه‌ای های مدیریت فرآیندهای کسب و کار در ایران (abpmp) که از شرکت های مستقر در مرکز رشد واحدهای فناوری دانشگاه علم و صنعت است، اقدام به برگزاری کارگاه آموزشی مدیریت فرآیندهای کسب و کار کرد.

این کارگاه در محل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر از مجموعه شرکت های تابعه شهرداری تهران با حضور مدیران شرکت برگزار شد.

همچنین این کارگاه ٢ روزه با تدریس مهرداد کرمانی، رئیس نماینده انحصاری انجمن بین المللی مدیریت فرایندهای کسب و کار در ایران با هدف افزایش شناخت و دانش مدیران و کارشناسان شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر برگزار شده است.

مباحث این کارگاه ۶ ساعته در ابتدا مرتبط با مفاهیم ابتدایی مدیریت فرایندهای کسب و کار همچون توجه به فرایندگرایی بجای وظیفه گرایی، گزارش جهانی از مدیریت فرایندهای کسب و کار و … بوده و سپس با بیان مفاهیم تخصصی شامل مدل سازی و تحلیل فرایندها، بهبود فرایندها و … پایان یافت.

لینک خبر:mehrnews.com/news/4016442/

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *