چکیده متن
در کمتر از 5 دقیقه، اطلاعات بصری و عملی را در مورد روند خود ایجاد کنید. تکنولوژی فرآیندکاوی انقلابی در Disco به شما کمک می کند تا نقشه های زیبای تصویری را از اطلاعات پردازش خود در چند دقیقه، نه چند هفته ایجاد کنید. Disco بهینه سازی عملکرد، انحرافات کنترل، و یا کشف تغییرات را [...]
اشتراک گذاری

فرآیندکاوی در Disco


در کمتر از ۵ دقیقه، اطلاعات بصری و عملی را در مورد روند خود ایجاد کنید.

تکنولوژی فرآیندکاوی انقلابی در Disco به شما کمک می کند تا نقشه های زیبای تصویری را از اطلاعات پردازش خود در چند دقیقه، نه چند هفته ایجاد کنید.

Disco بهینه سازی عملکرد، انحرافات کنترل، و یا کشف تغییرات را با دقت و سرعت انجام می‎دهد.

دستیار کارشناسان

Disco توسط استادان برجسته پیشین با بیش از هشت سال تجربه فرآیند کاوی ساخته شده است. با استفاده از Disco، ما از تجربیات فرآیندکاوی بی شماری استفاده کرده ایم و ابزاری را طراحی کرده ایم که برای حرفه ای ها بسیار کاراست.

Disco شامل سریعترین الگوریتم‎های استخراج فرایند و کارآمدترین سیستم مدیریت و فیلترینگ است. در قسمت بالای صفحه، شما یک تجربه کاربری مختصر و مفید را دریافت می کنید، که به شما این امکان را می دهد که سریعا فعالیت‎ها را از شروع تا پایان بشمارید.

طراحی شده برای انسان‎ها

نرم افزار باید درخدمت کاربر باشد. اگر شما در حال حاضر یک متخصص بهبود فرآیند هستید، با Disco نیاز نیست که به متخصص فرآیند کاوی تبدیل شوید، چرا که این نرم افزار معقول، هوشمند و سرگرم کننده ساخته شده است.

کشف فرآیند خودکار

به Disco اجازه‎ی مدلسازی و تجزیه تحلیل را بدهید.

تکنولوژی انقلابی فرآیندکاوی در Disco می تواند به طور خودکار نقشه های فرایند زیبا و دقیق را به طور مستقیم از داده های خام خود ایجاد کند. سطح مورد نظر خود را از انتزاع انتخاب کنید،  از ۶ امکانی که سمت راست نقشه پیش بینی شده است،  انتخاب کنید و فیلترها را به طور مستقیم از فعالیت‎ها یا مسیرها ایجاد کنید. مهم نیست که فرایند چقدر بزرگ یا پیچیده است، Disco به شما کمک می کند.

انیمیشن نقشه فرآیند

به فرآیند خود زندگی ببخشید و نقاط ضعف را ببینید. گاهی اوقات شما نیاز به  گریز از تجزیه تحلیل‎های آماری و تفصیلی از فرآیند خود دارید و باید از دیدگاه یک پرنده به فرآیند نگاه کنید!

با Disco قادر خواهید بود درست روی نقشه انیمیشن‎های خیره کننده ایجاد کنید و فرآیند خود را آنطور که اتفاق می‎افتد تجسم کنید.

انیمیشن می تواند به شما کمک کند تا بلافاصله نقاط ضعف و قوت پیدا کنید؛ و البته، این یک راه مطمئن برای تحت تاثیر قرار دادن مشتریان و همکارانتان است.

آمار تفصیلی

تمام اطلاعاتی که همیشه در مورد ورود به سیستم نیاز دارید. چه مدت این فعالیت اجرا شده‎است؟ نمایش آمار در Disco می تواند به تمام سوالات پاسخ دهد و بیشتر از چیزی که تصور کنید!

یک نمای کلی از اطلاعات خود را از نمودارهای شفاف  و تعاملی دریافت کنید و اطلاعات دقیق در مورد هر فعالیت، منابع و ارزش نسبی را به دست آورید. همه چیز دردست شماست!

پرونده‎ها

تک تک موارد و پیشامدهای داده‎هایتان را کاوش کنید. Disco می‎تواند چنین اطلاعات شگفت انگیزی را در اختیار شما بگذارد.

این واقعا اتفاق افتاده است؟ شما می‎توانید به سرعت تاریخچه پرونده‎های مرتبط با پرونده‎ی خود را بررسی کنید و آنها را با ابزار جستجوی سریع disco پیدا کنید و با تغیرات اکسپلور ما شما می‎توانید هر پرونده‎ای که در مسیر درست فرآیند قرار دارد و یا استثنائات را ببینید.

فیلترها

سریع ترین و ساده ترین ابزار برای برداشتن اطلاعات خود

“با مجموعه قدرتمند از ابزار کاربرپسند و فیلترهای ورود با سرعت باورنکردنی”

Disco آن را تبدیل به سنجشی برای تمیز کردن داده‎های فرآیند شما برای تمرکز روی تجزیه تحلیل تبدیل می‎کند.

ورود و خروج داده

وارد کردن فایل های CSV و MS اکسپلورر در disco آسان تر از نرم افزارهای دیگر خواهد بود.  ویژگی ایجاد نقشه فرآیند منحصر به فرد آن باعث می شود پیکربندی کارآمد و مرتب سازی داده های شما سریع تر از هر راه حل دیگری باشد. اما Disco قادر به خواندن داده های پیش داده شده در قالب MXML ProM و در قالب XES، فرمت تایید رسمی IEEE برای تبادل اطلاعات رویداد است.

مدیریت فرآیند

حتی فرآیندهای بزرگ را به راحتی تحت کنترل بگیرید.

Disco بسیار آسان و سریع مجموعه داده‎های شما را کپی می‎کند، وبرای کشف جنبه‎های مورد علاقه‎تان آنها را فیلتر می‎کند، به طوری که شما با مجموعه داده‌های زیادی برخواهید خورد. در نمای پروژه، می‎توانید مجموعه داده‎های خود را به طور موثر مدیریت کنید، و می‎توانید برای هریک از آنها یادداشت‎هایی را برای یادآوری دانسته‎های خود اضافه کنید. اگر قصد داشتید کارتان را با یکی از همکارانتان به اشتراک بگذارید، ویژگی “خروجی گرفتن از پروژه‎ی Disco” این کار را از همیشه آسانتر می‎سازد.

ترجمه و تنظیم : زهرا راحل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *