چکیده متن
سمینار دوشنبه‌های همراه با BPM هر دوشنبه در یک دانشگاه با شما به گفتگو در خصوص BPM و بازار کار آن می‌پردازیم. یکی از اقدامات مهم و حائز اهمیت در ترویج دانش و فرهنگ مدیریت فرآیندهای کسب‌وکار در ایران، شناخت فاصله میان دانشگاه و صنعت در این حوزه مدیریتی است. نماینده انحصاری انجمن مدیریت فرآیندهای [...]
اشتراک گذاری

Mondays with BPM


سمینار دوشنبه‌های همراه با BPM

هر دوشنبه در یک دانشگاه با شما به گفتگو در خصوص BPM و بازار کار آن می‌پردازیم.

یکی از اقدامات مهم و حائز اهمیت در ترویج دانش و فرهنگ مدیریت فرآیندهای کسب‌وکار در ایران، شناخت فاصله میان دانشگاه و صنعت در این حوزه مدیریتی است. نماینده انحصاری انجمن مدیریت فرآیندهای کسب‌وکار در ایران به منظور برقراری ارتباط موثر بین صنعت و دانشگاه اقدام به برگزاری سلسله سمینارهای آشنایی با حوزه مدیریت فرآیندهای کسب‌وکار و بازار کار آن را به صورت رایگان و جهت ترویج دانش عملیاتی BPM  در دانشگاه‌های مختلف شهر تهران تحت عنوان «سمینار دوشنبه‌های با BPM» برگزار نماید. این عمل منجر به آشکارسازی، کاهش فاصله صنعت و دانشگاه و در نهایت توسعه فردی دانشجویان و علاقمندان می‌گردد.

اولین جلسه دوشنبه مورخ ۹۶/۸/۸در دانشکده صنایع دانشگاه علم‌وصنعت و دومین جلسه از این سمینارها دوشنبه مورخ ۹۶/۸/۲۲ در محل دانشکده صنایع دانشگاه صنعتی امیرکبیر تحت عنوان «سمینار دوشنبه‌های همراه با BPM» برگزار گردید.

جهت درخواست برگزاری سمینار در دانشگاه شما از طریق ایمیل انجمن به آدرس Info@ABPMP-ir.org اقدام نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *