“دهمین BPM DAY برگزار خواهد شد”

در سطح جهان BPM DAY ها به منظور به اشتراک‌گذاری تجارب حوزه BPM و توسط نمایندگان ABPMP برگزار می‌شود. در هر BPM DAY یک نماینده از صنعت و یک نماینده از فضای دانشگاهی به ایراد سخنرانی در خصوص یک موضوع مشخص از BPM می‌پردازند. در بخش دانشگاهی حوزه‌های نو در BPM معرفی و گزارش‌های جهانی ارائه می‌شود. در بخش تجربی نیز در رابطه با متدولوژی انجام BPM در سازمان موردنظر، چالش‌ها و موانع پیش رو و راه‌های گذر از آن‌ها، برخی از خروجی‌های بدست آمده و پیشنهاداتی که در اجرای بهتر BPM دارند بحث می‌شود. از خرداد ماه سال ۹۶ تا به حال ۹ جلسه از این نشست‌ها BPM DAY به همت نمایندگی انحصاری انجمن بین‌المللی مدیریت فرآیندهای کسب‌وکار در ایران برگزار گردیده است. دهمین BPM DAY با ارائه بخش علمی دکتر اکبر اصفهانی‌پور، ریاست دانشکده صنایع دانشگاه صنعتی امیرکبیر به معرفی دروس حوزه‌ی BPM و رونمایی از MBA تخصصی BPM خواهند پرداخت. این دوره با همکاری دانشگاه صنعتی امیرکبیر، برترین دانشگاه صنعتی کشور در سال ۹۵-۹۶و نمایندگی انحصاری انجمن بین‌المللی مدیریت فرآیندهای کسب‌وکار در ایران برگزار خواهد شد. در بخش تجربی این نشست جناب آقای مهندس خسروی سرپرست واحد BPM گلرنگ سیستم، به نمایندگی از این مجموعه، تجربیات گلرنگ سیستم را در زمینه بهره‌گیری از مدیریت فرآیندهای کسب‌وکار در هلدینگ گلرنگ در اختیار شرکت کنندگان جلسه قرار می‌دهد.
دکتر مهرداد کرمانی، ریاست نمایندگی ایرانی انجمن بین‌المللی مدیریت فرآیندهای کسب‌وکار در خصوص دوره تخصصی MBA بیان داشت: «باتوجه به روند رو به رشد BPM، افراد بسیاری به فعالیت در این زمینه روی آورده‌اند. مدیران ارشد بسیاری فقدان آن را احساس کرده و کسب تخصص در این زمینه را برای مدیران میانی و اجرایی خود الزام نموده‌اند. از طرفی یکی از رشته‌های مدیریتی که درسال‌های اخیر در ایران با اقبال عمومی مدیران و کارآفرینان روبه‌رو شده است رشته MBA است. با رشد MBAهای تخصصی و ظهور دانش BPM در میان رویکردهای مدیریتی،نیاز به MBA این حوزه نیز احساس می‌شود.»
وی هم‌چنین در ارتباط با شرایط شرکت در دهمین BPM DAY گفت: «این جلسات در راستای انجام مأموریت محوله از طرف انجمن بین‌المللی و جهت ترویج دانش و تخصص این حوزه در سطح کشور برگزار شده و جنبه انتفاعی ندارد؛ به همین خاطر شرکت در این جلسات رایگان بوده و علاقه‌مندان می‌توانند تنها با ثبت‌نام در وبسایت انجمن از این جلسات بهره‌مند شوند. دهمین جلسه روز ۲۳ مرداد ماه ساعت ۱۶ در محل دانشکده صنایع دانشگاه امیرکبیر برگزار خواهد شد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام در این نشست اینجا کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دنیا برزگر

دنیا برزگر

مطالب مرتبط

اخبار
دنیا برزگر

“نتایج نظرسنجی یازدهمین BPM DAY منتشر شد”

یکی از اهداف IRAN ABPMP بهبود مستمر جلسات BPM DAY بوده‌است. بدین منظور در تمام جلسات از شرکت کنندگان نظرسنجی به عمل آمده تا با استفاده از نتایج این نظرسنجی، برگزاری این جلسات با شیوه بهتری انجام پذیرد.

مطالعه بیشتر ...
اخبار
Afsaneh

برگزاری کارگاه آموزشی مدیریت فرآیندهای کسب‌وکار در صندوق‌های بازنشستگی، پس‌انداز و رفاه کارکنان صنعت نفت

نماینده انحصاری انجمن حرفه‌ای های مدیریت فرآیندهای کسب و کار در ایران(ABPMP) اقدام به برگزاری کارگاه آموزشی مدیریت فرآیندهای کسب و کار  در صندوق‌های بازنشستگی،
مطالعه بیشتر ...

ورود به سایت