چکیده متن
اولین جلسه هم‌اندیشی متخصصان حوزه‌ مدیریت فرآیندهای کسب و کار در کشور به همت نماینده انحصاری نماینده انحصاری انجمن بین‌المللی مدیریت فرآیند کسب و کار ABPMP در ایران برگزار شد. به گزارش خبرنگار مهر، برگزاری این نشست ها یکی از وظایفی است که انجمن بین المللی مدیریت فرآیندهای کسب و کار  ABPMP به عهده نمایندگان [...]
اشتراک گذاری

بازتاب نشست هم‌اندیشی مدیریت فرآیندهای کسب و کار در خبرگزاری مهر


اولین جلسه هم‌اندیشی متخصصان حوزه‌ مدیریت فرآیندهای کسب و کار در کشور به همت نماینده انحصاری نماینده انحصاری انجمن بین‌المللی مدیریت فرآیند کسب و کار ABPMP در ایران برگزار شد.

به گزارش خبرنگار مهر، برگزاری این نشست ها یکی از وظایفی است که انجمن بین المللی مدیریت فرآیندهای کسب و کار  ABPMP به عهده نمایندگان خود در کشورهای مختلف واگذار کرده است.

این نشست پنجشنبه ۲۵ خرداد ماه در محل دانشکده صنایع و پیشرفت دانشگاه علم و صنعت ایران دایر شد.

نمایندگی انحصاری انجمن بین‌المللی مدیریت فرآیند کسب و کار ABPMP ضمن تعیین کمیته ای ۷ نفره به سرپرستی مهرداد کرمانی ریاست نمایندگی مدیریت فرآیند کسب و کار در ایران مسئولیت راهبری جلسات را برعهده‌ این کمیته واگذار کرده است.

موضوع اصلی این جلسه «تاثیر تغییرات فرهنگی در استقرار نظام مدیریت فرایند کسب و کار» بود. در این زمینه متخصصان در این زمینه به بحث و گفتگو پرداختند. نمایندگی انحصاری انجمن بین‌المللی مدیریت فرآیند کسب و کار  در مرکز رشد دانشگاه علم و صنعت مستقر است .
آدرس خبر در خبرگزاری مهر: mehrnews.com/news/4005945/

[rd_images_gallery images=”9138,9139,9137″ size=”thumbnail” column=”ig_col_3″]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *