چکیده متن
یکی از جدیدترین و پرکاربردترین رویکردها در حوزه بهبودهای سازمانی، مدیریت فرآیندهای کسب و کار (BPM) است. مدیریت فرآیندهای کسب‌وکار، سازمان را قادر می‌سازد که فرآیندها را با اهداف و استراتژی‌های کسب‌وکار همسو سازد. این امر زمینه افزایش بهره‌وری را از طریق بهبود فعالیت‌ها، فرآیندها و واحدهای سازمانی فراهم می‌آورد. پیش‌بینی‌ها نشان‌دهنده روند رو به [...]
اشتراک گذاری

بازار کار مدیریت فرآیندهای کسب‌وکار


یکی از جدیدترین و پرکاربردترین رویکردها در حوزه بهبودهای سازمانی، مدیریت فرآیندهای کسب و کار (BPM) است. مدیریت فرآیندهای کسب‌وکار، سازمان را قادر می‌سازد که فرآیندها را با اهداف و استراتژی‌های کسب‌وکار همسو سازد. این امر زمینه افزایش بهره‌وری را از طریق بهبود فعالیت‌ها، فرآیندها و واحدهای سازمانی فراهم می‌آورد. پیش‌بینی‌ها نشان‌دهنده روند رو به رشد بازار مدیریت فرآیندهای کسب‌وکار در جهان هستند. در شکل ذیل نتیجه یک ممیزی و برآورد جهانی آورده شده است.همانطور که در شکل مشاهده می‌نمایید حجم بازار کار BPM تا سال ۲۰۲۳ با نرخ رشد ترکیبی سالیانه ۱۴ درصد طی سال‌های آتی به ۱۶ بیلیون خواهد رسید.

هم‌چنین نتایج حاصل از سایت Pay Scale  بر مبنای میانگین اطلاعات دریافتی کاربران در آمریکا نشان می‌دهد تقریبا ۶۰ درصد افراد فعال در این حوزه کمتر از ۱۰ سال تجربه کاری مرتبط را دارا هستند. این آمار نشان‌دهنده بازار بکر BPM برای علاقمندان و فعالان این حوزه است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *