چکیده متن

جلسات هم‌اندیشی فعالان حوزه مدیریت فرآیندهای کسب‌وکار برگزار می شود بهفا، نماینده انحصاری انجمن بین‌المللی مدیریت فرآیندهای کسب‌وکار در ایران جلسات هم‌اندیشی فعالان حوزه مدیریت فرآیندهای کسب‌وکار را برگزار می کند. به گزارش خبرنگار مهر، نماینده انحصاری انجمن بین‌المللی مدیریت فرآیند (ABPMP) که در مرکز رشد دانشگاه علم و صنعت حضور دارد ، اقدام به […]

اشتراک گذاری

آغاز ثبت نام جلسات هم‌اندیشی مدیریت فرآیندهای کسب‌وکار


جلسات هم‌اندیشی فعالان حوزه مدیریت فرآیندهای کسب‌وکار برگزار می شود
بهفا، نماینده انحصاری انجمن بین‌المللی مدیریت فرآیندهای کسب‌وکار در ایران جلسات هم‌اندیشی فعالان حوزه مدیریت فرآیندهای کسب‌وکار را برگزار می کند.

به گزارش خبرنگار مهر، نماینده انحصاری انجمن بین‌المللی مدیریت فرآیند (ABPMP) که در مرکز رشد دانشگاه علم و صنعت حضور دارد ، اقدام به برگزاری جلسات هم‌اندیشی مدیریت فرآیندهای کسب‌وکار با محوریت «تبادل تجارب در حوزه پیاده‌سازی مدیریت فرآیندهای کسب‌وکار در صنایع مختلف کشور»  کرده است.
این جلسات از خرداد ماه به صورت ماهانه و در محیط‌های دانشگاهی و صنعتی برگزار می شود که برگزاری آن‌ها در کشورهای پیشرفته بسیار متداول است.
همچنین این جلسات به صورت رایگان برگزار می شود و هدف از تشکیل آن «به اشتراک گذاری دانش و  تجارب فعالان حوزه BPM» است.

[button type=”rd_3dstroke_bt” size=”medium_rd_bt” use_icon=”yes” icon_position=”bt_icon_right” url=”http://behfaco.ir/meetings” icon=”lis-downloading3″]ثبت نام در جلسات هم‌اندیشی[/button]
مدیران، مشاوران و کارشناسان سازمان‌های فعال در صنایع مختلف اعم از تولید، بانک و بیمه، حمل‌ونقل و لجستیک، گردشگری، بهداشت و درمان، نفت، گاز و پتروشیمی، IT و … که وظایفی در خصوص «بهبود سیستم‌ها و فرآیندهای سازمان» را عهده‌دار هستند،  می توانند در این جلسات شرکت کنند.
شرکت در این جلسات نقشی در توسعه دانش و مهارت تخصص BPM در کشور ایفا می کند.
در ابتدای هر جلسه مفاهیمی مرتبط با مدیریت فرآیندهای کسب‌وکار توسط اساتید دانشگاه‌های کشور ارائه شده و سپس یکی از متخصصین حوزه به بیان بخشی از تجارب خود در به‌کارگیری و پیاده‌سازی مفاهیم BPM در سازمان خود می‌پردازد.
از سوی دیگر برای تحقق هرچه بیشتر اهداف این جلسات، نماینده انحصاری انجمن بین‌المللی مدیریت فرآیندهای کسب‌وکار در ایران درنظر دارد تا کمیته‌ای با نام «کمیته فنی» متشکل از ۵ تا ۷ نفر از علاقه‌مندان مجرب در این حوزه تشکیل دهد.
اولین جلسه اعضای کمیته فنی در تاریخ ۲۰/۳/۹۶ در محل مرکز رشد دانشگاه علم و صنعت برگزار می‌گردد. پس از برگزاری این جلسه، برنامه سخنرانی در جلسه هم‌اندیشی، در تاریخ ۲۲/۳/۹۶ اعلام و اولین جلسه هم اندیشی در حوزه مدیریت فرایندهای کسب و کار در کشور در تاریخ ۲۵/۳/۹۶ برگزار خواهد شد.

[button type=”rd_3dstroke_bt” size=”medium_rd_bt” use_icon=”yes” icon_position=”bt_icon_right” url=”http://behfaco.ir/meetings” icon=”lis-downloading3″]ثبت نام در جلسات هم‌اندیشی[/button]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *