چکیده متن

اولین دوره جایزه مدیریت فرآیندهای کسب و کار به همت یکی از شرکت‌های مستقر در مرکز رشد دانشگاه علم و صنعت و نماینده انحصاری انجمن حرفه‌ای بین‌المللی مدیریت فرآیند کسب و کار در ایران برگزار می‌شود. به گزارش ایسنا دکتر مهرداد آقا محمدعلی کرمانی، مدیر این شرکت‌ مستقر در مرکز رشد دانشگاه علم و صنعت، […]

اشتراک گذاری

اعطای اولین جایزه مدیریت فرآیندهای کسب‌وکار در روز ۲۷ بهمن


اولین دوره جایزه مدیریت فرآیندهای کسب و کار به همت یکی از شرکت‌های مستقر در مرکز رشد دانشگاه علم و صنعت و نماینده انحصاری انجمن حرفه‌ای بین‌المللی مدیریت فرآیند کسب و کار در ایران برگزار می‌شود.

به گزارش ایسنا دکتر مهرداد آقا محمدعلی کرمانی، مدیر این شرکت‌ مستقر در مرکز رشد دانشگاه علم و صنعت، انجمن حرفه‌ای بین‌المللی مدیریت فرآیند کسب و کار را انجمنی در کشور آمریکا دانست که در بیش از ۴۰ کشور جهان نمایندگی دارد و گفت: این انجمن تا پیش از این در کشورمان نماینده‌ای نداشت و با اعطای نمایندگی انحصاری این انجمن به ما، مجری و برگزارکننده آموزش‌های دوره‌ای و استاندارد این انجمن در ایران هستیم.

وی از برگزاری اولین دوره جایزه «مدیریت فرآیندهای کسب و کار» خبر داد و گفت: این برنامه با هدف مقایسه و رتبه‌بندی سازمان‌های کشور از دیدگاه مباحث فرآیندی انجام می‌شود.

کرمانی با بیان این که این رویداد از اواخر آذر ماه آغاز شده است، ادامه داد: نتایج ارزیابی‌های صورت گرفته و معرفی برترین‌های این رتبه‌بندی در همایش ملی بهبود در سیستم‌های مدیریت شهری، در روز چهارشنبه ۲۷ بهمن ماه اعلام خواهد شد.

وی با اشاره به مراحل ارزیابی‌های صورت گرفته، یادآور شد: ارزیابی‌ها در دو مرحله مجزا شامل خود ارزیابی و ارزیابی حضوری هیات داوران در قالب ۹ حوزه دانشی صورت گرفته است.

به گفته کرمانی در این دوره تمامی مناطق ۲۲ گانه شهر تهران به همراه ۹ شرکت و سازمان تابع شهرداری تهران مانند سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، شرکت بهره‌برداری راه‌آهن شهر و حومه،‌ شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر شرکت کرده‌اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *