چکیده متن
پس از برگزاری سمینار مدیریت فرآیندهای کسب‌وکار، نشستی میان رؤسای نمایندگی ABPMP در ایران و روسیه برگزار شد. در این جلسه در رابطه با برگزاری جایزه مدیریت فرآیندهای کسب‌وکار مذاکره شد. دکتر مهرداد کرمانی ریاست نمایندگی ایران در این رابطه گفت: «پیش از این در روسیه پروژه‌های BPM مورد سنجش و ارزیابی قرار می‌گرفت و [...]
اشتراک گذاری

تفاهم برگزاری جایزه مشترک مدیریت فرآیند ایران و روسیه


پس از برگزاری سمینار مدیریت فرآیندهای کسب‌وکار، نشستی میان رؤسای نمایندگی ABPMP در ایران و روسیه برگزار شد. در این جلسه در رابطه با برگزاری جایزه مدیریت فرآیندهای کسب‌وکار مذاکره شد. دکتر مهرداد کرمانی ریاست نمایندگی ایران در این رابطه گفت: «پیش از این در روسیه پروژه‌های BPM مورد سنجش و ارزیابی قرار می‌گرفت و مدلی برای برگزاری جایزه بهترین پروژه مدیریت فرآیند وجود داشت. در ایران نیز مدل برگزاری جایزه سازمانی مدیریت فرآیندهای کسب‌وکار طراحی شده بود. در این جلسه با ریاست نمایندگی ABPMP روسیه تفاهم کردیم که با یکپارچه‌سازی این دو مدل، به مدل مشترکی جهت برگزاری جایزه مدیریت فرآیندهای کسب‌وکار سازمانی برسیم.»

اولین دوره جایزه مدیریت فرآیندهای کسب‌وکار سال گذشته توسط این انجمن به صورت ملی در ایران برگزار شد و باتوجه به نتیجه این جلسه، پیش‌بینی می‌شود که در سال آینده این جایزه به طور مشترک میان ایران و روسیه برگزار شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *