نشست هم‌اندیشی مدیریت فرآیندهای کسب وکار- جلسه سوم- ۲۶ مرداد ۹۶

یکی از ملزومات پیاده‌سازی مدیریت فرآیند کسب و کار و بهبود مستمر فرآیندها، مدیریت تغییر و تحول در سازمان است. در بخش علمی این نشست به این موضوع پرداخته خواهد شد. هم‌چنین در بخش تجربی، ذکتر علی کرمپور به ذکر تجربیات خود از پروژه مدیریت فرآیندهای شهرداری تهران خواهد پرداخت.

دکتر میرسامان پیشوایی

دکتر پیشوایی دارای کارشناسی و کارشناسی ارشد از دانشگاه صنعتی امیرکبیر و دکترای مهندسی صنایع از دانشگاه تهران است. او که در پروژه‌های مختلف مدیریت فرآیندهای کسب و کار نیز شرکت داشته‌است، از سال ۱۳۹۲ عضو هیئت علمی دانشکده مهندسی صنایع داشگاه علم و صنعت می‌باشد.

دکتر علی کرمپور

دکتر کرمپور با تجربه در زمینه مشاوره بهبود سیستم‌های مدیریتی چندین سازمان دولتی و خصوصی، ریاست هیئت مدیره مرکز آموزش خانه صنعت، ریاست اداره تعالی سازمانی اداره کل تشکیلات شهرداری تهران، هم اکنون ریاست اداره برنامه ریزی اداره کل انتصاب مدیران شهرداری تهران را بر عهده دارد.

گزارش برگزاری جلسه

سومین جلسه از نشست هم‌اندیشی مدیریت فرآیندهای کسب‌وکار، در روز پنج‌شنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۶ برگزار شد.

در سخنرانی بخش علمی، دکتر پیشوایی به ارائه مطالبی در زمینه رهبری تحول در پروژه‌های بهبود فرآیند پرداخت. وی پس از ارائه توضیحاتی درمورد متدولوژی پروژه‌های مدیریت فرآیند کسب‌وکار به رویکرد تفکر سیستمی در قبال نحوه تاثیر عوامل ناشناخته بر پروژه‌های تغییر و شکست آن‌ها پرداخت. سپس با اشاره به تدابیر کلیدی برای موفقیت پروژه‌های بهبود به ذکر مثال‌هایی از پروژه‌های انجام شده توسط خود در ایران پرداخت.

سپس دکتر کرمپور، به ارائه تجربیات خود در مدیریت فرآیندهای کسب‌وکار در شهرداری و موانع پیش رو در استفاده از این رویکرد در مدیریت شهری پرداخت.

فایل‌های ارائه در این صفحه، قابل دانلود است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

admin

admin

مطالب مرتبط

نشست هم‌اندیشی
دنیا برزگر

روز یازدهم: تجارب نگاه پروژه‌ای به فرآیندکاوی

در بخش علمی این نشست، آقای دکتر کرمانی به معرفی و تشریح دانش فرآیندکاوی خواهند پرداخت. همچنین سرکارخانم مهندس شکیب به بیان تجارب حاصل از نگاه پروژه های فرآیندکاوی می‌پردازند.

مطالعه بیشتر ...

ورود به سایت