چکیده متن
اجرای پروژه‌های بازمهندسی فرآیندهای کسب‌وکار همواره با موانعی رو به رو می‌شود. این موانع در سطوح مختلف سازمان و صنایع مختلف، متفاوت اند. در این جلسه، درمورد این موانع مطالبی ارائه شده و سپس در این زمینه به بحث و گفت‌وگو پرداخته شد. دکتر محمدرضا رسولی دکتر محمد رضا رسولی، دارای مدرک دکترا از دانشگاه [...]
اشتراک گذاری

نشست هم‌اندیشی مدیریت فرآیندهای کسب وکار- جلسه دوم- ۲۲ تیر ۹۶


اجرای پروژه‌های بازمهندسی فرآیندهای کسب‌وکار همواره با موانعی رو به رو می‌شود. این موانع در سطوح مختلف سازمان و صنایع مختلف، متفاوت اند. در این جلسه، درمورد این موانع مطالبی ارائه شده و سپس در این زمینه به بحث و گفت‌وگو پرداخته شد.

دکتر محمدرضا رسولی

دکتر محمد رضا رسولی، دارای مدرک دکترا از دانشگاه صنعتی Eindhoven هلند است. وی در زمینه سیستم‌های اطلاعاتی فعالیت پژوهشی داشته و هم اکنون عضو هیئت علمی دانشکده صنایع دانشگاه علم و صنعت می‌باشد.

خانم مهندس لیلا نظری

مهندس نظری، از افراد با سابقه در زمینه مدیریت فرآیند کسب و کار بوده و هم اکنون در شرکت هواپیمایی آتا در زمینه مدیریت فرآیندها فعال است.

گزارش برگزاری جلسه

دومین جلسه از نشست هم‌اندیشی مدیریت فرآیندهای کسب و کار، در روز پنج‌شنبه ۲۲ تیر ۹۶ در دانشکده مهندسی صنایع و پیشرفت دانشگاه علم و صنعت برگزار شد.

این جلسه به دو بخش علمی و تجربی تقسیم شد. در بخش علمی، دکتر رسولی، از اساتید دانشگاه علم  وصنعت به ذکر تاریخچه‌ای از پیشینه مدیریت فرآیند کسب و کار (BPM) پرداخت. سپس خانم لیلا نظری، به ذکر تجربیات خود در پیاده‌سازی فرآیندهای کسب و کار در یک شرکت پتروشیمی پرداخت. او پس از ذکر روش اجرایی و فازهای اجرای پروژه انجام شده، به توضیح موانعی که بر سر راه تیم پروژه بود، پرداخت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 1. سعید طهماسبی : ۲۶ تیر ۱۳۹۶ ساعت ۹:۱۵ ق.ظ

  سلام
  فایل ارائه سخنرانان چه زمانی در سایت بارگذاری میشود؟؟؟

  باتشکر

 2. بهفا : ۰۲ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۳۴ ق.ظ

  سلام
  فایل های ارائه در حال حاضر بارگذاری شده است.
  ممنون از توجهتان