چکیده متن

مقاله آشنایی با مدیریت فرآیندهای کسب و کار بر اساس بخش‌های مختلف کتاب BPM CBOK در شماره سیزدهم ماهنامه بهبود کیفیت وابسته به کانون مدیران بهبود کیفیت، منتشر شد. کانون مدیران بهبود کیفیت یک انجمن تخصصی با محور موضوعات بهبود کیفیت و تعالی سازمانی و سایر موضوعات علمی مرتبط است که هدف اصلی آن ایجاد […]

اشتراک گذاری

انتشار مطلب آشنایی با مدیریت فرآیند در ماهنامه بهبود کیفیت


مقاله آشنایی با مدیریت فرآیندهای کسب و کار بر اساس بخش‌های مختلف کتاب BPM CBOK در شماره سیزدهم ماهنامه بهبود کیفیت وابسته به کانون مدیران بهبود کیفیت، منتشر شد.

کانون مدیران بهبود کیفیت یک انجمن تخصصی با محور موضوعات بهبود کیفیت و تعالی سازمانی و سایر موضوعات علمی مرتبط است که هدف اصلی آن ایجاد فضای علمی، تخصصی و افزایش علم و آگاهی کارشناسان بهبود کیفیت در زمینه استاندارد اعتباربخشی می باشد. این انجمن وابسته به هیچ ارگان و سازمانی نمی باشد و فقط به صورت شخصی و بحث و تبادل نظر راه اندازی شده است.
کلیه ی موضوعات بصورت طبقه بندی شده ارائه شده و همه ی کاربران می توانند با توجه به قوانین به بحث و تبادل نظر درباره ی موضوعات مطرح شده بپردازند.

در این مقاله پس از معرفی کلی مدیریت فرآیندهای کسب و کار و لزوم استفاده از آن‌ها، به توضیح شش حوزه دانشی مدیریت فرآیندهای کسب و کار پرداخته شده است. این حوزه‌های دانشی عبارت‌اند از:

  • مدلسازی فرآیند
  • تحلیل فرآیند
  • طراحی فرآیند
  • مدیریت عملکرد فرآیند
  • تحول فرآیند
  •  سازمان فرآیند

در ادامه می‌توانید مقاله منتشر شده را در قالب PDF دانلود کنید.

[button type=”rd_3dstroke_bt” size=”medium_rd_bt” use_icon=”yes” icon_position=”bt_icon_right” url=”http://www.behfaco.ir/wp-content/uploads/BPM_Introduction_QI.13.96.pdf” icon=”lis-downloading3″]دانلود مقاله[/button]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *