برگزیدگان اولین جایزه مدیریت فرآیند کسب و کار

برگزیدگان اولین جایزه مدیریت فرآیندهای کسب و کار عصر امروز طی مراسمی با حضور مهدی چمران، رییس شورای شهر تهران و ناصر امانی معاون برنامه‌ریزی و توسعه شهری شهردار تهران معرفی و تقدیر شدند.

دکتر مهرداد آقا محمدعلی کرمانی، مدیر نماینده انحصاری انجمن حرفه‌ای بین‌المللی مدیریت فرآیند کسب‌وکار در ایران در گفت‌وگو با ایسنا، در خصوص اعطای اولین جایزه مدیریت فرآیندهای کسب و کار با بیان اینکه این جایزه به صورت پایلوت بین مناطق شهرداری تهران و ۱۰ سازمان زیرمجموعه شهرداری همچون سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، شرکت بهره‌برداری راه‌آهن شهر و حومه،‌ شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر بود، اظهار کرد: تمام شرکت‌کنندگان در این رویداد از نگاه مدیریت فرآیندهای کسب و کار ارزیابی شدند که ارزیابی‌ها در دو مرحله مجزا شامل خودارزیابی و ارزیابی حضوری هیات داوران در قالب ۹ حوزه دانشی صورت گرفته است.

وی با اشاره به اینکه امروز در حاشیه همایش ملی بهبود در سیستم‌های مدیریت شهری، رتبه‌های برتر انتخاب شدند، افزود: سازمان فرهنگی و هنری شهردای تهران رتبه نخست،‌ منطقه ۱۳ شهرداری تهران رتبه دوم و منطقه یک شهرداری تهران رتبه سوم را کسب کردند که به ترتیب تندیس زرین و گواهی‌نامه شایستگی در مدیریت فرآیند،‌ تندیس سیمین و گواهی‌نامه شایستگی در مدیریت فرآیند و تندیس برنزین و گواهی‌نامه شایستگی در مدیریت فرآیند به منتخبین اهدا شد.

کرمانی ادامه داد: علاوه بر انتخاب رتبه‌های برتر به تمامی شرکت‌کنندگان گزارش تحلیلی بازخوردی ارائه می‌شود.

مدیر شرکت‌ مستقر در مرکز رشد دانشگاه علم و صنعت ایران در خصوص دوره بعدی برگزاری این رویداد نیز گفت: مقرر شده طی مذاکره‌ای با انجمن بین‌المللی مدیریت فرآیند کسب و کار (مقر اصلی در امریکا) این رویداد در دوره‌های بعدی به صورت بین‌المللی برگزار شود.

به گفته کرمانی، انجمن حرفه‌ای بین‌المللی مدیریت فرآیند کسب و کار در بیش از ۴۰ کشور جهان نمایندگی دارد.

[rd_images_gallery animation=”rda_fadeIn” images=”8797,8798,8799″ size=”thumbnail” column=”ig_col_3″]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

admin

admin

مطالب مرتبط

اخبار
دنیا برزگر

“نتایج نظرسنجی یازدهمین BPM DAY منتشر شد”

یکی از اهداف IRAN ABPMP بهبود مستمر جلسات BPM DAY بوده‌است. بدین منظور در تمام جلسات از شرکت کنندگان نظرسنجی به عمل آمده تا با استفاده از نتایج این نظرسنجی، برگزاری این جلسات با شیوه بهتری انجام پذیرد.

مطالعه بیشتر ...
اخبار
Afsaneh

برگزاری کارگاه آموزشی مدیریت فرآیندهای کسب‌وکار در صندوق‌های بازنشستگی، پس‌انداز و رفاه کارکنان صنعت نفت

نماینده انحصاری انجمن حرفه‌ای های مدیریت فرآیندهای کسب و کار در ایران(ABPMP) اقدام به برگزاری کارگاه آموزشی مدیریت فرآیندهای کسب و کار  در صندوق‌های بازنشستگی،
مطالعه بیشتر ...

ورود به سایت