سمینار یک روزه مدیریت فرآیندهای کسب‌وکار
سمینار مدیریت فرآیندهای کسب وکار، هتل استقلال

سمینار یک روزه مدیریت فرآیندهای کسب‌وکار به مناسبت جشن یک سالگی اخذ نمایندگی مدیریت فرآیندهای کسب‌وکار در ایران و هفتمین BPM DAY در ۷ دی ماه سال جاری در محل هتل بین‌المللی پارسیان استقلال برگزار خواهد شد.

بزرگ‌ترین و مهم‌ترین رویداد در حوزه مدیریت فرآیندهای کسب‌وکار در روزهای آغازین زمستان سال ۱۳۹۶ در کشور برگزار خواهد شد. نماینده انحصاری ABPMP در ایران سمینار یک روزه مدیریت فرآیندهای کسب‌وکار با تلفیقی از ارائه تجارب پیاده‌سازی این تکنیک مدیریتی در سازمان‌های بزرگ کشور را برگزار می‌کند. این سمینار که همزمان با هفتمین نشست BPM Day برگزار خواهد شد، در سه بخش اصلی با میهمانان ویژه برنامه‌ریزی شده است. مهم‌ترین بخش این سمینار، رونمایی از گواهی‌نامه بین‌المللی اعتباربخشی فعالان حوزه مدیریت فرآیندهای کسب‌وکار CBPP از سوی انجمن بین‌المللی مدیریت فرآیندهای کسب‌وکار می‌باشد.

سخنرانان کلیدی برنامه

دکتر مهرداد کرمانی، ریاست نمایندگی انجمن بین‌المللی مدیریت فرآیندهای کسب‌وکار در ایران از اساتید دانشگاه علم‌وصنعت می‌باشد. ایشان مدیرعامل شرکت مشاوره مدیریتی بهفا و دارای چندین سال سابقه اجرایی در بهره‌گیری از مدیریت فرآیندهای کسب‌وکار در سازمان‌های داخلی کشور است. وی برای اولین بار، جایزه مدیریت فرآیندهای کسب‌وکار را به صورت  پایلوت در ایران  به اجرا در آورده است.

دکتر مهرداد کرمانی

دکتر علیرضا منتظمی، استاد تمام McMaster University و استاد همکار دانشگاه صنعتی امیرکبیر، دارای بیش از ۴۰ سال سابقه حرفه‌ای در حوزه مدیریتی می‌باشند. ایشان سردبیر مجله  European Journal of Information Systemsو عضو دپارتمان سیستم‌های اطلاعاتی دانشگاه مک مستر هستند.

دکتر علیرضا منتظمی

دکتر Anne Rozinat موسس شرکت PROCESS MINING  و دارای مدرک دکتری از Eindhoven University of Technology و نویسنده بیش از ۲۰ مقاله علمی و پژوهشی در حوزه مدیریت فرآیندهای کسب‌وکار است. ایشان دارای ۴۰۰۰ ارجاع علمی در حوزه‌های مدیریتی می‌باشد.

دکتر Anne Rozinat

دکتر Anatoly Belaychuk ریاست نمایندگی انجمن بین‌المللی مدیریت فرآیندهای کسب‌وکار در روسیه و عضو هسئت علمی دانشگاه اقتصاد و مالی مسکو  است. وی دارای بیش از ۲۰ سال سابقه فعالیت در زمینه مدیریت فرآیندهای کسب‌وکار می‌باشد.

دکتر Anatoly Belaychuk

دکتر مرضیه بخشنده، هم اکنون به عنوان داده‌دان (Data Scientist) در گروه Ranndstand هلند فعالیت میکند. وی تحصیلات تکمیلی خود را در زمینه علوم کامپیوتر و سیستمهای اطلاعاتی به پایان رسانده و در دانشگاه ویرجه آمستردام در موقعیت پسادکترا در زمینه فرآیندکاوی و یادگیری ماشین بوده‌است.

دکتر مرضیه بخشنده

مهندس بهرام ناجدی کارشناس ارشد صنایع از دانشگاه علم و صنعت، دارای ۲۰ سال تجربه در حوزه طراحی سیستم‌های اطلاعاتی می‌باشد. وی در حال حاضر در حوزه مدیریت فرآیندهای کسب‌وکار و مدرس دوره آموزشی مدیریت فرآیندهای سازمان و مترجم کتاب BPM CBOK است.

مهندس بهرام ناجدی

مهندس نصرالله جهانگرد معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، رئیس سازمان فناوری اطلاعات ایران، دبیر شورای عالی فناوری اطلاعات کشور، مشاور عالی رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور و مشاور استاندار خراسان رضوی است و به عنوان مشاور در برخی دیگر از پروژه‌های ملی و استانی حوزه فناوری اطلاعات فعالیت می‌کند.

مهندس نصرالله جهانگرد

  ثبت نام از طریق ایوند      دانلود کاتالوگ برنامه

زمان و مکان برگزاری

هزینه ثبت نام

لیست قیمت های سمینار

برنامه زمان‌بندی سمینار