چکیده متن
 در بخش علمی این جلسه از BPM Day به ارائه مدیریت فرآیند با تکیه بر تجزیه و تحلیل و آسیب شناسی فرآیندها پرداخته خواهد شد. در بخش تجربی، تجربه پیاده‌سازی مدیریت فرآیندهای کسب و کار در شرکت سایپا با همکاری شرکت فراگستر پرداخته می‌شود. دکتر علی بزرگی قای دکتر علی بزرگی امیری هم اکنون عضو [...]
اشتراک گذاری

روز نهم: ارائه تجربه پیاده‌سازی BPM در سایپا با همکاری شرکت فراگستر


 در بخش علمی این جلسه از BPM Day به ارائه مدیریت فرآیند با تکیه بر تجزیه و تحلیل و آسیب شناسی فرآیندها پرداخته خواهد شد. در بخش تجربی، تجربه پیاده‌سازی مدیریت فرآیندهای کسب و کار در شرکت سایپا با همکاری شرکت فراگستر پرداخته می‌شود.

دکتر علی بزرگی

قای دکتر علی بزرگی امیری هم اکنون عضو هیئت علمی دانشکده مهندسی صنایع دانشگاه تهران است. وی مدرک دکترای خود را از دانشگاه علم و صنعت ایران دریافت نموده است. اهم زمینه فعالیت-های کاری و تحقیقاتی ایشان مدیریت فرایند، مدیریت عملکرد، برنامه ریزی آموزشی و طراحی سیستم های صنعتی و خدماتی می باشد. ایشان دبیری اجرایی دهمین کنفرانس بین المللی مهندسی صنایع، مدیریت گروه MBA پردیس فنی دانشگاه تهران، معاونت آموزش و توسعه منابع انسانی دانشگاه تهران را در کارنامه دارد. ایشان هم اکنون ریاست مرکز آموزشهای ضمن خدمت کارکنان و مدیران دانشگاه تهران را برعهده دارد.

شرکت فراگستر

ارائه تجربه پیاده‌سازی مدیریت فرآیندهای کسب و کار در شرکت سایپا

گزارش برگزاری جلسه

دانلود فایل‌های نهمین BPM Day

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 1. miladmlz772 : ۲۷ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۴:۰۹ ب.ظ

  با سلام وقت شما بخیر
  گواهینامه نهمین دوره BPM صادر نشده ؟ امکانش هست ارسال کنید.
  و این که گواهینامه دهمین دوره صادر شده و برای دوستم ارسال کردید اما من هنوز گواهینامه دهمین دوره به همراه نهمین دوره دریافت نکردم ممنون ، لطفا پیگیری کنید

 2. دنیا : ۲۸ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۵۰ ق.ظ

  با سلام و وقت بخیر
  گواهی‌نامه دهمین دوره BPM DAY برای حاضرین در جلسه ارسال شده و همچنین گواهی‌نامه نهمین دوره در روزهای آتی ارسال خواهد شد.
  با سپاس از همراهی شما