چکیده متن
 در بخش علمی این جلسه از BPM Day به ارائه مدیریت فرآیند با تکیه بر تجزیه و تحلیل و آسیب شناسی فرآیندها پرداخته خواهد شد. در بخش تجربی، تجربه پیاده‌سازی مدیریت فرآیندهای کسب و کار در شرکت سایپا با همکاری شرکت فراگستر پرداخته می‌شود. دکتر علی بزرگی قای دکتر علی بزرگی امیری هم اکنون عضو [...]
اشتراک گذاری

روز نهم: ارائه تجربه پیاده‌سازی BPM در سایپا با همکاری شرکت فراگستر


 در بخش علمی این جلسه از BPM Day به ارائه مدیریت فرآیند با تکیه بر تجزیه و تحلیل و آسیب شناسی فرآیندها پرداخته خواهد شد. در بخش تجربی، تجربه پیاده‌سازی مدیریت فرآیندهای کسب و کار در شرکت سایپا با همکاری شرکت فراگستر پرداخته می‌شود.

دکتر علی بزرگی

قای دکتر علی بزرگی امیری هم اکنون عضو هیئت علمی دانشکده مهندسی صنایع دانشگاه تهران است. وی مدرک دکترای خود را از دانشگاه علم و صنعت ایران دریافت نموده است. اهم زمینه فعالیت-های کاری و تحقیقاتی ایشان مدیریت فرایند، مدیریت عملکرد، برنامه ریزی آموزشی و طراحی سیستم های صنعتی و خدماتی می باشد. ایشان دبیری اجرایی دهمین کنفرانس بین المللی مهندسی صنایع، مدیریت گروه MBA پردیس فنی دانشگاه تهران، معاونت آموزش و توسعه منابع انسانی دانشگاه تهران را در کارنامه دارد. ایشان هم اکنون ریاست مرکز آموزشهای ضمن خدمت کارکنان و مدیران دانشگاه تهران را برعهده دارد.

شرکت فراگستر

ارائه تجربه پیاده‌سازی مدیریت فرآیندهای کسب و کار در شرکت سایپا

مشخصات جلسه

زمان: چهارشنبه، ۲۶ اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۷

مکان: پردیس شماره دو دانشکده‌های فنی دانشگاه تهران

ثبت نام در جلسه

جهت ثبت نام در جلسه، پس از ثبت نام در سایت، به پروفایل کاربری خود رفته و در سمینار ثبت نام کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *