چکیده متن
در بخش علمی این جلسه به مدل‌سازی فرآیندهای کسب و کار با استفاده از ARIS پرداخته خواهد شد. هم‌چنین در بخش تجربی، طبقه‌بندی فرآیندهای شهرداری اصفهان به کمک استاندارد PCF مورد بررسی قرار خواهد گرفت. دکتر اکبر اصفهانی‌پور دکتر اصفهانی‌پور، دارای مدرک دکترای مهندسی صنایع، عضو هیئت علمی و رئیس دانشکده صنایع دانشگاه صنعتی امیرکبیر [...]
اشتراک گذاری

نشست هم‌اندیشی مدیریت فرآیندهای کسب وکار- جلسه پنجم- ۲۷ مهر ۹۶


در بخش علمی این جلسه به مدل‌سازی فرآیندهای کسب و کار با استفاده از ARIS پرداخته خواهد شد. هم‌چنین در بخش تجربی، طبقه‌بندی فرآیندهای شهرداری اصفهان به کمک استاندارد PCF مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

دکتر اکبر اصفهانی‌پور

دکتر اصفهانی‌پور، دارای مدرک دکترای مهندسی صنایع، عضو هیئت علمی و رئیس دانشکده صنایع دانشگاه صنعتی امیرکبیر می‌باشد. وی در زمینه‌های سیستمهای اطلاعاتی MIS, DSS, ERP، فناوری اطلاعات در بازارهای مالی، مدلهای تصمیم‌گیری در بورس، مدیریت دانش و نقشه‌های شناختی فازی(FCM) تخصص دارد.

مهندس علی نداف‌پور

مهندس علی نداف‌پور، دارای مدرک کارشناسی مهندسی صنایع بوده و در پروژه‌های مختلف از جمله مدیریت فرآیندهای کسب و کار فعالیت داشته است. وی هم اکنون مدیر اداره تشکیلات و بهبود روش‌های شهرداری اصفهان می‌باشد.

گزارش برگزاری جلسه

پنجمین جلسه از نشست هم‌اندیشی مدیریت فرآیندهای کسب‌وکار، در روز پنج‌شنبه ۲۷ مهرماه ۱۳۹۶ برگزار شد.

در سخنرانی بخش علمی دکتر اصفهانی پور به معرفی ARIS به عنوان ابزاری جهت مدلسازی فرآیندهای کسب و کار پرداخت هم چنین در بخش تجربی، مهندس علی نداف پور به ذکر تجربیات خود در زمینه مدیریت فرآیندهای کسب و کار در شهرداری اصفهان پرداخت. و به طور جزئی تر استفاده از استاندارد PCF جهت طبقه‌بندی فرآیندهای این سازمان را تشریح کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *