چکیده متن

مرکز رشد دانشگاه علم و صنعت ایران با همکاری شرکت مشاوره مدیریتی بهفا (بهین سازان فرآیند امین) اقدام به طراحی فرآیند های کاری این مرکز می نماید. عصر روز شنبه، نوزدهم فروردین ماه ۹۶ ، دکتر سید علی اصغر بهشتی شیرازی، مدیر مرکز رشد دانشگاه علم و صنعت ایران در نشستی با حضور مدیر شرکت […]

اشتراک گذاری

همکاری بهفا در طراحی فرآیندهای کاری مرکز رشد دانشگاه علم و صنعت


مرکز رشد دانشگاه علم و صنعت ایران با همکاری شرکت مشاوره مدیریتی بهفا (بهین سازان فرآیند امین) اقدام به طراحی فرآیند های کاری این مرکز می نماید.

عصر روز شنبه، نوزدهم فروردین ماه ۹۶ ، دکتر سید علی اصغر بهشتی شیرازی، مدیر مرکز رشد دانشگاه علم و صنعت ایران در نشستی با حضور مدیر شرکت مشاوره مدیریتی بهفا از واحد های فناور مستقر در مرکز رشد دانشگاه اعلام کرد در راستای توسعه و ارتقای فعالیت های مرکز مذکور به زودی فرآیند های پذیرش شرکت های دانش بنیان و سایر امور این مرکز توسط شرکت بهفا به صورت علمی طراحی و پیاده سازی خواهد شد.

گفتنی است شرکت بهین سازان فرآیند امین که به اختصار «بهفا» نامیده می‌شود، به منظور یاری رساندن به مدیران کسب‌وکارهای فعال در بخش دولتی و خصوصی، از طریق ارائه خدمات مشاوره‌ای بر پایه استانداردهای به روز جهانی، در جهت بهبود زیرساخت‌های نظام اداری کشور گام برمی‌دارد.

همچنین بهفا که توسط جمعی از دانش آموختگان و کارآفرینان دانشگاه علم و صنعت ایران تشکیل شده است، به عنوان نماینده انحصاری انجمن بین‌المللی مدیریت فرآیند، با پشتوانه سرمایه انسانی به عنوان با ارزش‌ترین منبع برای رشد، در فعالیت‌هایی که به پیشبرد عملکرد مدیریت فرآیند کسب‌وکار منجر می‌شوند، مشارکت داشته و پیکره متداول دانش این حوزه را ترویج می‌نماید.

بازتاب خبر در سایت مرکز رشد دانشگاه علم و صنعت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *