چکیده متن

 در ادامه پوشش خبری دوره مجازی اموزش مدیریت فرایندهای کسب و کار توسط شرکت بهفا، این بار خبرگزاری ایسنا به این موضوع پرداخته و  تشریح و تحلیل این دوره اموزشی را به عنوان یکی از اخبار خود منتشر کرده است. به گزارش ایسنا، نماینده انحصاری انجمن بین‌المللی مدیریت فرایندهای کسب و کار در ایران (ABPMP) در […]

اشتراک گذاری

بازتاب دوره آموزش مجازی مدیریت فرآیند کسب و کار در خبرگزاری ایسنا


 در ادامه پوشش خبری دوره مجازی اموزش مدیریت فرایندهای کسب و کار توسط شرکت بهفا، این بار خبرگزاری ایسنا به این موضوع پرداخته و  تشریح و تحلیل این دوره اموزشی را به عنوان یکی از اخبار خود منتشر کرده است.

به گزارش ایسنا، نماینده انحصاری انجمن بین‌المللی مدیریت فرایندهای کسب و کار در ایران (ABPMP) در تعطیلات نوروز، در حوزه مدیریت فرایند کسب و کار اقدام به برگزاری دوره‌های آموزشی مجازی کرده است.

این دوره در سه فصل جداگانه شامل مقدمه‌ای بر مدیریت فرایند، اجزای آن و چرخه فرایند مطالبی را مطرح می‌کند. این کارگاه آموزشی با پشتوانه تجارب کسب شده توسط این شرکت از همکاری با نهادهای مختلف در زمینه آموزش BPM و دوره‌های آموزشی حضوری برگزار شده در سال ۹۵، برگزار می‌شود.

مطالب این کارگاه، تا حد زیادی از محتوای دوره‌های حضوری را پوشش داده و شرکت‌کنندگان تا پایان دوره برای ورود به بازار کار در این حوزه و کسب دانش پیشرفته در آن آماده خواهند شد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر درمورد دوره مجازی مدیریت فرآیندهای کسب و کار، به کانال تلگرامی بهفا مراجعه کنید.

لینک خبر در ایسنا:http://www.isna.ir/news/96010802025/

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  1. چاپ مقاله : ۱۳ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۸:۵۷ ق.ظ

    سلام مرسی از وب سایت گیراتون