چکیده متن

با آغاز اولین دوره آموزش مجازی مدیریت فرآیندهای کسب و کار توسط شرکت بهفا، خبرگزاری مهر این اتفاق را بازتاب داده است. یک شرکت در مرکز رشد دانشگاه علم و صنعت در تعطیلات نوروز، اقدام به برگزاری دوره های آموزشی در حوزه کسب و کار به علاقمندان کرده است. به گزارش خبرنگار مهر، یک شرکت […]

اشتراک گذاری

بازتاب دوره آموزش مجازی مدیریت فرآیند کسب و کار در خبرگزاری مهر


با آغاز اولین دوره آموزش مجازی مدیریت فرآیندهای کسب و کار توسط شرکت بهفا، خبرگزاری مهر این اتفاق را بازتاب داده است.

یک شرکت در مرکز رشد دانشگاه علم و صنعت در تعطیلات نوروز، اقدام به برگزاری دوره های آموزشی در حوزه کسب و کار به علاقمندان کرده است.

به گزارش خبرنگار مهر، یک شرکت فعال در زمینه کسب و کار در تعطیلات نوروز، دوره های آموزشی مجازی را برای علاقمندان برگزار می کند. این دوره در حوزه مدیریت فرایند کسب و کار است.

این دوره در سه فصل جداگانه شامل مقدمه ای بر مدیریت فرایند، اجزای آن و چرخه فرایند مطالبی را مطرح می کند. این کارگاه آموزشی با پشتوانه تجارب کسب شده از همکاری با نهادهای مختلف در زمینه آموزش BPM و دوره های آموزشی حضوری برگزار شده در سال ۹۵، برگزار می شود.

مطالب این کارگاه تا حد زیادی از محتوای دوره های حضوری را پوشش داده و شرکت کنندگان تا پایان دوره برای ورود به بازار کار در این حوزه و کسب دانش پیشرفته در آن آماده خواهند شد.

جهت اطلاعات بیشتر در این زمینه به کانال تلگرامی بهفا بپیوندید:

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

[button type=”rd_3dstroke_bt” size=”medium_rd_bt” url=”https://t.me/behfaco” target=”yes” position=”ta_right”]عضویت در کانال تلگرام بهفا[/button]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *