بازتاب دوره آموزش مجازی مدیریت فرآیند کسب و کار در خبرگزاری مهر

با آغاز اولین دوره آموزش مجازی مدیریت فرآیندهای کسب و کار توسط شرکت بهفا، خبرگزاری مهر این اتفاق را بازتاب داده است.

یک شرکت در مرکز رشد دانشگاه علم و صنعت در تعطیلات نوروز، اقدام به برگزاری دوره های آموزشی در حوزه کسب و کار به علاقمندان کرده است.

به گزارش خبرنگار مهر، یک شرکت فعال در زمینه کسب و کار در تعطیلات نوروز، دوره های آموزشی مجازی را برای علاقمندان برگزار می کند. این دوره در حوزه مدیریت فرایند کسب و کار است.

این دوره در سه فصل جداگانه شامل مقدمه ای بر مدیریت فرایند، اجزای آن و چرخه فرایند مطالبی را مطرح می کند. این کارگاه آموزشی با پشتوانه تجارب کسب شده از همکاری با نهادهای مختلف در زمینه آموزش BPM و دوره های آموزشی حضوری برگزار شده در سال ۹۵، برگزار می شود.

مطالب این کارگاه تا حد زیادی از محتوای دوره های حضوری را پوشش داده و شرکت کنندگان تا پایان دوره برای ورود به بازار کار در این حوزه و کسب دانش پیشرفته در آن آماده خواهند شد.

جهت اطلاعات بیشتر در این زمینه به کانال تلگرامی بهفا بپیوندید:

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

[button type=”rd_3dstroke_bt” size=”medium_rd_bt” url=”https://t.me/behfaco” target=”yes” position=”ta_right”]عضویت در کانال تلگرام بهفا[/button]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

admin

admin

مطالب مرتبط

اخبار
دنیا برزگر

“نتایج نظرسنجی یازدهمین BPM DAY منتشر شد”

یکی از اهداف IRAN ABPMP بهبود مستمر جلسات BPM DAY بوده‌است. بدین منظور در تمام جلسات از شرکت کنندگان نظرسنجی به عمل آمده تا با استفاده از نتایج این نظرسنجی، برگزاری این جلسات با شیوه بهتری انجام پذیرد.

مطالعه بیشتر ...
اخبار
Afsaneh

برگزاری کارگاه آموزشی مدیریت فرآیندهای کسب‌وکار در صندوق‌های بازنشستگی، پس‌انداز و رفاه کارکنان صنعت نفت

نماینده انحصاری انجمن حرفه‌ای های مدیریت فرآیندهای کسب و کار در ایران(ABPMP) اقدام به برگزاری کارگاه آموزشی مدیریت فرآیندهای کسب و کار  در صندوق‌های بازنشستگی،
مطالعه بیشتر ...

ورود به سایت