چکیده متن

«انجمن حرفه ای بین المللی مدیریت فرآیند کسب و کار (ABPMP)»، شرکت مشاوره مدیریتی بهفا (از شرکتهای مستقر در مرکز رشد دانشگاه علم و صنعت ایران) را نماینده انحصاری خود در کشور ایران معرفی کرد. انجمن حرفه ای مدیریت فرآیند کسب و کار، انجمنی در امریکاست که در بیش از چهل کشور جهان، نماینده دارد […]

اشتراک گذاری

معرفی بهفا به عنوان نماینده انحصاری ABPMP در ایران توسط پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه علم و صنعت


«انجمن حرفه ای بین المللی مدیریت فرآیند کسب و کار (ABPMP)»، شرکت مشاوره مدیریتی بهفا (از شرکتهای مستقر در مرکز رشد دانشگاه علم و صنعت ایران) را نماینده انحصاری خود در کشور ایران معرفی کرد.

انجمن حرفه ای مدیریت فرآیند کسب و کار، انجمنی در امریکاست که در بیش از چهل کشور جهان، نماینده دارد و تا پیش از این، در کشورمان نماینده ای نداشته است. با اعطای نمایندگی انحصاری این انجمن به شرکت بهین سازان فرآیند امین(بهفا)، از این پس این شرکت مجری و برگزار کننده آموزشهای دوره ای و استاندارد انجمن یاد شده در ایران خواهد بود.

لازم به ذکر است که شرکت بهین سازان فرآیند امین(بهفا) به مدیریت مهرداد آقامحمدعلی کرمانی(دانشجوی مقطع دکتری مهندسی صنایع دانشگاه علم و صنعت ایران)، پس از قریب به شش سال فعالیت، از مردادماه ۱۳۹۵ با استقرار در مرکز رشد دانشگاه علم و صنعت ایران، فعالیت خود را پی گرفته و با تیمی مرکب از ۱۰ نفر از دانشجویان و دانش آموختگان دانشگاههای معتبر کشور ، به عنوان نماینده انحصاری انجمن حرفه ای مدیریت فرآیند کسب و کار، خدمات مدیریت و مهندسی فرآیند را به سازمان های دولتی و خصوصی مختلف در اندازه های مختلف سازمانی ارائه می کند.

 مدیریت فرآیندهای کسب و کار؛ معماری سازمانی؛ مدیریت استراتژیک؛ مدیریت کیفیت جامع و مدیریت دانش از تخصصهای این شرکت به شمار می رود.

بنابر گفته مدیر شرکت بهفا، مذاکره برای اخذ نمایندگی از ABPMP، از دیماه ۱۳۹۳ به صورت خوداظهاری آغاز شد و اعطای نمایندگی انجمن، پس از انجام مصاحبه و بررسی مدارک شرکت صورت گرفته است. وی در خصوص اهداف و چشم اندازهای این شرکت گفت: بهفا، از طریق ارائه خدمات مشاوره‌ای بر پایه استانداردهای به روز جهانی، در جهت بهبود زیرساخت‌های نظام اداری کشور گام برمی‌دارد و با پشتوانه سرمایه انسانی- به عنوان با ارزش‌ترین منبع برای رشد- در فعالیت‌هایی که به پیشبرد عملکرد مدیریت فرآیند کسب ‌و کار منجر می‌شوند، مشارکت داشته و پیکره متداول دانش این حوزه را ترویج می‌نماید و به عنوان تنها برگزار کننده رسمی جایزه ملی مدیریت فرآیند با پشتوانه انجمن بین‌المللی مدیریت فرآیند (ABPMP)، مهم‌ترین رشته در جریان مدیریت فرآیند در کشور خواهد بود.

این شرکت تا کنون چندین پروژه در زمینه های مدیریت فرآیند کسب و کار، برنامه ریزی استراتژیک و طراحی ساختار سازمانی به اجرا درآورده و یا در دست انجام دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *