چکیده متن

“انجمن حرفه‌ای بین‌المللی مدیریت فرآیند کسب و کار”(ABPMP) یکی از شرکت‌های مستقر در مرکز رشد دانشگاه علم و صنعت را نماینده انحصاری خود در ایران معرفی کرد. به گزارش ایسنا، انجمن حرفه‌ای بین‌المللی مدیریت فرآیند کسب و کار، انجمنی در آمریکاست که در بیش از ۴۰ کشور جهان نماینده دارد و تا پیش از این در […]

اشتراک گذاری

معرفی شرکت بهفا به عنوان نماینده انحصاری ABPMP در ایران توسط ایسنا


“انجمن حرفه‌ای بین‌المللی مدیریت فرآیند کسب و کار”(ABPMP) یکی از شرکت‌های مستقر در مرکز رشد دانشگاه علم و صنعت را نماینده انحصاری خود در ایران معرفی کرد.

به گزارش ایسنا، انجمن حرفه‌ای بین‌المللی مدیریت فرآیند کسب و کار، انجمنی در آمریکاست که در بیش از ۴۰ کشور جهان نماینده دارد و تا پیش از این در کشورمان نماینده‌ای نداشت. با اعطای نمایندگی انحصاری این انجمن به این شرکت، از این پس این شرکت مجری و برگزار کننده آموزش‌های دوره‌ای و استاندارد انجمن یاد شده در ایران خواهد بود.

بر اساس اعلام روابط عمومی دانشگاه علم‌وصنعت ایران، این شرکت به مدیریت یکی از دانشجویان مقطع دکتری مهندسی صنایع دانشگاه علم و صنعت ایران، پس از قریب به شش سال فعالیت، از مردادماه ۱۳۹۵ با استقرار در مرکز رشد دانشگاه علم و صنعت ایران، فعالیت خود را پی‌گرفته و با تیمی مرکب از ۱۰ نفر از دانشجویان و دانش آموختگان دانشگاه‌های معتبر کشور ، به عنوان نماینده انحصاری انجمن حرفه ای مدیریت فرآیند کسب و کار، خدمات مدیریت و مهندسی فرآیند را به سازمان‌های دولتی و خصوصی مختلف در اندازه‌های مختلف سازمانی ارائه می‌کند.

مدیریت فرآیندهای کسب و کار، معماری سازمانی، مدیریت استراتژیک، مدیریت کیفیت جامع و مدیریت دانش از تخصص‌های این شرکت به شمار می‌رود.

بنابر گفته مهرداد آقا محمدعلی کرمانی، مدیر این شرکت، مذاکره برای اخذ نمایندگی از ABPMP، از دی ماه ۱۳۹۳ به صورت خوداظهاری آغاز شد و اعطای نمایندگی انجمن، پس از انجام مصاحبه و بررسی مدارک شرکت صورت گرفته است.

وی در خصوص اهداف و چشم اندازهای این شرکت گفت: شرکت ما از طریق ارائه خدمات مشاوره‌ای بر پایه استانداردهای به روز جهانی، در جهت بهبود زیرساخت‌های نظام اداری کشور گام برمی‌دارد و با پشتوانه سرمایه انسانی- به عنوان با ارزش‌ترین منبع برای رشد- در فعالیت‌هایی که به پیشبرد عملکرد مدیریت فرآیند کسب ‌و کار منجر می‌شوند، مشارکت داشته و پیکره متداول دانش این حوزه را ترویج می‌کند و به عنوان تنها برگزارکننده رسمی جایزه ملی مدیریت فرآیند با پشتوانه انجمن بین‌المللی مدیریت فرآیند (ABPMP)، مهم‌ترین رشته در جریان مدیریت فرآیند در کشور خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *