لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

معرفی ABPMP

انجمن حرفه‎ای بین المللی مدیریت فرآیندهای کسب و کار

انجمن حرفه‎ای بین المللی مدیریت فرآیندهای کسب و کار (ABPMP) یک سازمان غیرانتفاعی بوده که در سال ۲۰۰۳ میلادی آغاز به فعالیت نموده است. این سازمان به پیشرفت مفاهیم مدیریت فرآیند کسب‌وکار در سازمان‌ها می‌پردازد و تمامی مفاهیم موردنیاز برای مدیریت فرآیند کسب‌وکار را به تمامی نمایندگان خود در سراسر جهان ارسال کرده و در جهت هدف خود که بهبود شرایط کاری آن سازمان است حرکت می‌کند.

مقر اصلی انجمن حرفه‌ای مدیریت فرآیند کسب‌وکار ایالت متحده آمریکا است که بیشترین شعب این سازمان نیز در این کشور واقع شده است و همین موضوع سبب شده که در میان تمامی کشورهای جهان که عضو این مجموعه شده‌اند، تنها امکان وجود چندین نمایندگی در یک کشور، برای ایالت متحده امکان‌پذیر باشد. به همین ترتیب می‌توان دریافت که همه‌ی کشورهای جهان در هر قاره تنها امکان داشتن یک نمایندگی از این مجموعه را دارند.

۰
تعداد نمایندگی‌ها
۰ +
تعداد اعضاء

شرکت بهین سازان فرآیند امین (بهفا)

شرکت مشاوره مدیریتی بهین سازان فرآیند امین (بهفا) از ابتدای سال ۱۳۸۹ به منظور انجام پروژه‌های مشاوره و مدیریتی در سازمان‌های دولتی و خصوصی در قالب گروهی سازمان‌یافته با مدیریت دکتر مهرداد کرمانی فعالیت‌های خود را آغاز نمود. در سال‌های اخیر فعالیت‌های این گروه با ثبت شرکت بهفا گسترش پیدا کرده و پروژه‌های موفقیت‌آمیزی را انجام داده است. لازم به ذکر است که این شرکت در مرکز رشد واحدهای فناوری دانشگاه علم وصنعت ایران استقرار یافته و از این حیث ارتباط مستمر و مفیدی با اساتید و دانشجویان این دانشگاه برقرار کرده است.

شرکت بهفا پس از انجام پروژه‌هایی که در حوزه‌ی دانش مدیریت فرآیندهای کسب‌وکار انجام داده، توانسته است شاخص‌های مورد نظر انجمن حرفه‌ای بین‌المللی مدیریت فرآیندهای کسب‌وکار را برآورده کند و به عنوان نماینده‌ی انحصاری این انجمن در ایران برگزیده شود.