چکیده متن
در بخش علمی این نشست، دکتر سیروس، استاد دانشگاه صنعتی امیرکبیر، به بررسی نقش مدیریت فرآیندهای کسب و کار در مهندسی یکپارچگی سازمان پرداخت، همچنین مهندس سیدحسین موسوی، تجربیات خود را در زمینه مدیریت فرآیندهای کسب و کار در سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تهران ارائه داد. دکتر کاوه محمد سیروس دکتر محمدکاوه سیروس، دارای [...]
اشتراک گذاری

روز ششم: مدیریت فرآیندهای کسب‌وکار در سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تهران


در بخش علمی این نشست، دکتر سیروس، استاد دانشگاه صنعتی امیرکبیر، به بررسی نقش مدیریت فرآیندهای کسب و کار در مهندسی یکپارچگی سازمان پرداخت، همچنین مهندس سیدحسین موسوی، تجربیات خود را در زمینه مدیریت فرآیندهای کسب و کار در سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تهران ارائه داد.

دکتر کاوه محمد سیروس

دکتر محمدکاوه سیروس، دارای مدرک فوق‌دکترای مهندسی صنایع و عضو هیئت علمی دانشگاه صنعتی امیرکبیر می‌باشد.

مهندس سیدحسین موسوی

مهندس سید حسین موسوی، دارای مدرک کارشناسی ارشد مهندسی سیستم‌های اقتصادی اجتماعی می‌باشد. وی هم‌اکنون در سمت مدیر معماری و سیستم های سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران مشغول به فعالیت است.

گزارش برگزاری جلسه

ششمین BPM DAY در تاریخ ۲۵ آبان ماه توسط نماینده انحصاری انجمن بین‌المللی مدیریت فرآیندهای کسب‌وکار در ایران برگزار شد.

در بخش علمی دکتر سیروس، به ایراد سخنرانی پیرامون مبحث نقش مدیریت فرآیندهای کسب‌وکار در مهندسی یکپارچگی سازمان پرداختند. در این بخش، دکتر سیروس با تاکید بر فرهنگ‌سازی سازمان، اساس کار فرآیندی را شایسته‌سالاری برشمردند و وظیفه‌مداری را مشکلی بر سر راه اجرای فرآیند در سازمان‌ها دانستند.

در بخش تجربی نشست، مهندس سید حسین موسوی مدیر معماری و سیستم های سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران شرح مبسوطی از وضعیت مدیریت فرآیند در سازمان فرهنگی هنری را بیان داشتند. وی همچنین به اقدامات انجام گرفته از جمله مطالعه تطبیقی، بومی‌سازی و مدل‌سازی فرآیندهای این سازمان اشاره داشتند.

در این جلسه دکتر کرمانی، رئیس نمایندگی ایرانی مدیریت فرآیندهای کسب‌وکار به مناسبت جشن یک سالگی اخذ نمایندگی مدیریت فرآیندهای کسب‌وکار در ایران، برگزاری سمینار یک روزه مدیریت فرآیند و هفتمین BPM DAY در ۷ دی ماه سال جاری را اعلام نمودند. در این سمینار ضمن اشتراک دانش و انتقال تجربه توسط فعالان مطرح ایرانی و بین‌المللی، آقای نصرالله جهانگرد معاون محترم وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به بیان تجربه خود در خصوص پروژه درگاه ملی خدمات هوشمند خواهند پرداخت.

تصاویر جلسه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  1. مرتضی عابد حقیقی : ۲۹ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۵۵ ب.ظ

    با سلام و خسته نباشید
    ممنون بابت برگزاری این همایش ارزشمند
    امیدوارم با مساعی شما بزرگواران بتوانیم شاهد رشد فرهنگ فرایندمحوری و توسعه اثرات مثبت این جریان فکری در بالندگی و پیشرفت شرکتها وسازمانها در کشور عزیزمان ایران باشیم.